Bisküvi - Kurabiye Tarifi Nutellali Sandviç Bisküvi (resimli)

ilayda26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
922
3
Bir kaba 2 barddak unu koyun. Unun ortasini elinizle açip içerisine krema, margarin ve pudra sekerini koyun. Hamuru 3-4 dakika yogurun. Bu sürenin sonunda hamuru tezgahin üzerine alin. Bir kaç tutam un alarak tezgahin üzerine ve hamurun üzerine d¨kün. Bir merdane yardimiyla hamuru açin.
Açtiginiz hamuru, tart kalibi yardimiyla yuvarlak parçalara ayirin. Bisküvileri, yagli kagit serilmis tepsiye çizip 175 ° isittiginiz firina verip 10 dakika pisirin. Pismis olan bisküvileri yaklasik 1 tatli kasigi Nutella sûrün ve üzerine bos bir bisküviyle kapatip sandviç haline getirin. Bu islemi diger biskûvile de uygulayip, servise hazir hale getirin. Afiyet olsunnn

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
Kaçak var kizlarrr, oglum tam resmi çekerken, suç ¨¨ustû yakalandiiii!!!!

Istedigim gibi olmadi kizlar, yinede tarifi koydum, siz benden daa iyi becerirsenizz.

ben tarifinizi beğendim ama neden istediğiniz gibi olmadı?tadı mı, şekli mi? yapmayalım mı yaniii

çünkü istedigim kalip yoktu. Ellimde olan ile yaptim, gôrûntüsü pek hosuma gitmedi, daha bugün yaptim, emegim bosuna gitmesin dedim ve yayinladim. yoksa tadi güzelcokacimcoook Denemeni tavsiye ederim

güzel olmuş tatlım dediğin gibi kalıpla ve görüntüsü daha cezbedici olabilir ama
tadı enfestir eminimki
nutella ya bayılırım

ooo nutellaya bayılırım kesinlikle yapıcam bundan. çocukların gözdesi olur bu bisküvi valla. ellerine sağlık.

eline saglik canim eminim cok guzeldir tadi benim nutellali surpriz kurabiyeme benziyor o kurabiyede cok guzeldir

Ellerine saglik canim.Benimde nutellali
bir kurabiyem var.Gercekten nutella kurabiyeye
cok yakisiyor.Ama benimkilerin üst kapaginin
ortasini bie sise kapagiyla kesiyorum.O zaman
nutella ortadaki bosluktan da disariya cikiyor
biraz.
Ama seninkide güzeldir eminimki.Yaparim
bir gün....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…