Bölgesel İncelme NuSlank X-tra Gel

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

salca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
328
2
arkadaşlar NuSlank X-tra Gel kullanan var mı??? çok işe yaradığını duymuştum ama alıp almamak konusunda kararsızım bilgisi olanlar lütfen yazsınlar

ben kullandım ama çok işe yaramıyor... spor yapmadan hiçbir işe yaramıyor. spor yaptıktan sonra zaten onu kullanmasan da inceliyorsun :26: ama belki sizde daha farklı etki gösterebilir... ufak boyları var deneme olarak onu alabilirsiniz.en azından içiniz rahat eder.... kolay gelsin

Bende kulandım bol su içip sporla desteklerseniz %25-30 arası sonuç alabirsiniz..ben en fazla bu kadar sonuç alabildim tabii kişiye göre degişir sonuç....

arkadaşım kullanmış bi ara öve öve bitiremedi kesin almamı kendisinde çok etkili olduğunu söyledi bir de size soruyum dedim yokmu başka kullanan

ben kullandım harika bir krem.günde 3 kez banyodan hemen sonra yani gözenekler açıkken kullandım.tabi öncesinde kilo vermiştim karnım bayaa sarkmıştı ve sezeryandan ötürü belirgindi.1 tüpü bitirdim.2.ye başladım ama şu aralar süremedim sınavlarım vardı.ona rağmen çok faydasını gördüm.kesinlikle tavsiye ederim.

nerden temin ettin canım ben de düşünüyorum ama nette fiyatlar çok değişiyor fikir verir misin bir de acaba bu ürün sıkılaştırıyormu yoksa yaıflatıyor mu:))

teşekkür ederim bunu duymam gerekiyordu o zaman almam gerekkkk ama bende bilmiyorum nerden alacağımı nette fiyatı çok uygun olan yerler var ama orjinal mi bilemiyorum ya da net yerine eczaneden mi alsam en azından kafam rahat olur

kusura bakmayın nöbetteydim yeni geldim.o yüzden biraz gecikti cevabım.ben internetten hepsi b..da.comdan aldım.kesinlikle çok çok iyi bir krem.çok tavsiye ederim.birde eğer internet kullanmazsanız tanıdık eczanenizden geliş fiyatına getirtebilirsiniz.çok fiyat farkediyor geliş fiyatıyla satış fiyatı.:79::79::79::79::79:

ben 2 sene önce kullanmıştım ama banyoya girmiyordum sıcak suya havlu batırıp onunla siliyordum karnımı günde 2 defa sabah akşam yapmıştım,sürdüğün bölge bumbuz oluyor,ben faydasını görmüştüm göbeğim azalmış sıkılaşmıştı her gören zayıflamışsın diyordu ben 1 tüp kullanmıştım o zamanlar 90 liraya almıştım eczaneden fiyatından dolayıda bir daha alamadım ama çok memnun kalmıştım.

Son düzenleme:
herkes güzel şeyler söylemiş.peki bu kremin çatlak yada selülite de faydası var mı acaba???

eğer alacak olusanız yakın zamanda fiyatını ve nerden aldığınızı yazarsanız çok sevinirim cevaplar için de çoookk teşekkürler fıstıklar:)

sanırım jel de kampanya varmış 75 tl ye düşmüş ama kısa bir süre için haberiniz olsun

ben kullandım evet selülüte kesinlikle faydalı hem sıkılarştırp inceliyosun bende kullandım ben kendi orjinal sitesinden almıştım 89 tl 250 ml. ben çok memnun kaldım ve faydasını gördüm devamlıda kullanmayı istiyorum ama kesinlikle düzenli kullanacaksın ş para sıkıntısı yüzünden ara vermek sorunda kaldım.

evet paraya kıyıp eczanemden aldım 75 tl ye
bugün aldım daha
hayırlısı olur inşallah kötü olmaz , karnıma sürcem sadece hergün sabah akşam sürebilirim
öğlen işte oluyorum cünkü
kesinlikle sonuçları yazacağım bu arada bol su içeceğim ve yediklerime dikkat edeceğim,
zaten 56 kılo 168 boyunda ama doğumdan dolayı karnı pantolonlardan fırtlayan biriyim:)
orama sürcem bakalım sadece
gözüm burda yazacağım güngün ayrıntıları

Varmı bi gelişme canım işe yarıyomu ya bende almayı düşünüyorumda

yanlız çok güldüm yani öle bir yorumlar varki
yok sürmeden önce ölçtüm şu kadardı sürdüm ölçtüm 2 cm gitmiş de
bla bla bla
bir insan vücudundan 2 cm anında gider mi beeeeee
sporla işe yarayabilir ama para verme derim
ilk ve son kutum olur

işe yaramıyor 100tlm gitti eczanedende aldımdı dedikleri gibide kullandım hiç bi halt olmuyor bol bol soğuk su iç canın istemesede metabolisma hızlanıyor ben bunu yapıyorum gayet memnunum göbeğim erimeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…