Nurçin Biran Astrolog

namas

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
238
177
Arkadaşlar merhaba ben Nurçin Birandan doğum haritası danışmanlığı aldım. Bilgi almak isteyen varsa verebilirm. Benden başka baktıran varsa söylediği şeyler çıktı mı onu da çok merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Bilgi alabilirmiyim
Tabikii☺️ Ben baktıralı 7-8 ay oldu. Ben biraz bağımlı olup Naz bayatlı ya Vedik astrolog olarak Selda Erdiye baktırdım
Nurçin Hanım önce karakter analizi yapıyor. Bu bölümün size tamamen uyması lazım. Benimle ilgili herşeyi doğru bildi. Daha sonra gelecekle ilgili olan kısma geçiyor. Bunlar sağlık, evlilik, iş-kariyer, istiyorsanız ölüm şekli ve zamanı şeklinde.. Verdiği tarihlere ileriye dönük olduğu için şu anda çıktı yada çıkmadı diyemem. Ama sizi ciddiye alan ayrıntılı bir analiz yaptı kendisi.

Ama eğer baktırıp da çıkanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.😊

Merhaba :)
Bende düşünüyorum kendisinden. Peki tarih aralıkları nasıl oluyor? Atıyorum 2023 2025 gibi mi yoksa 2023 ilk 6 ay şeklinde mi ? Gerçekçi mi söyledikleri yoksa olmasına çokta ihtimal vermediğiniz şeyler var mı ?
Merak ettim.
Ve tam olarak en çok hangisi astrologdan memnun kaldınız?

Bende düşünüyorum kendisinden. Peki tarih aralıkları nasıl oluyor? Atıyorum 2023 2025 gibi mi yoksa 2023 ilk 6 ay şeklinde mi ? Gerçekçi mi söyledikleri yoksa olmasına çokta ihtimal vermediğiniz şeyler var mı ?
Merak ettim.
Merhabalar:)
Bana nurçin hanım seneden ziyade yaş aralığı verdi. Mesela 34-39 yaşları arasında gibi.. İşin açığı çoğu astrolog için çok dokunulmaması düşünülem yerleri cesurca anlattı. Kötü şeyleri de iyi şeyleri de söyledi. Geleceğe dair söylediği şeyler benim açımdan ihtimali olan şeylerdi. İmkansız dediğim birşeyle karşılaşmadım.

Merak ettim.
Ben Naz Bayatlıdan memnun kalmadım Yani tamamen kötü değildi ama nurçin ve selda hanımlar bana daha yakın şeyler söylediler.

Merhabalar:)
Bana nurçin hanım seneden ziyade yaş aralığı verdi. Mesela 34-39 yaşları arasında gibi.. İşin açığı çoğu astrolog için çok dokunulmaması düşünülem yerleri cesurca anlattı. Kötü şeyleri de iyi şeyleri de söyledi. Geleceğe dair söylediği şeyler benim açımdan ihtimali olan şeylerdi. İmkansız dediğim birşeyle karşılaşmadım.

Çok teşekkür ederim. Ben onun tarot paylaşımlarını falan da beğeniyorum. Baktırmayı düşünüyorum. Şu corona v.s olayları bitince. Eğer baktırırsam mutlaka size de bilgi veririm 🙏

Tabikii☺ Ben baktıralı 7-8 ay oldu. Ben biraz bağımlı olup Naz bayatlı ya Vedik astrolog olarak Selda Erdiye baktırdım
Nurçin Hanım önce karakter analizi yapıyor. Bu bölümün size tamamen uyması lazım. Benimle ilgili herşeyi doğru bildi. Daha sonra gelecekle ilgili olan kısma geçiyor. Bunlar sağlık, evlilik, iş-kariyer, istiyorsanız ölüm şekli ve zamanı şeklinde.. Verdiği tarihlere ileriye dönük olduğu için şu anda çıktı yada çıkmadı diyemem. Ama sizi ciddiye alan ayrıntılı bir analiz yaptı kendisi.
Ölüm sekli ve zamanınızda size ne söyledi

Arkadaşlar merhaba ben Nurçin Birandan doğum haritası danışmanlığı aldım. Bilgi almak isteyen varsa verebilirm. Benden başka baktıran varsa söylediği şeyler çıktı mı onu da çok merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum.
Merhaba size özel mesaj atılmıyor o nedenle buradan sormak istedim. Nurçin ne kadara bakıyor peki

Merhaba ben de alicam bu hafta içinde fakat rektifikasyon yaptırmak istedim önce orada benim bildiğim saatle farklı çıkıyormuş saatler o netlestirilecek önce o yüzden birçok soru sordu sizde nasıl şu aylarda şu bu yıllarda bu seklindemi söyledi yoksa terminolojik bir dilmiydi anlatımı birde sorulara net mi cevapları doğum ölüm hastalik gibi tarihlerden bahsediyormu

Merhaba ben de alicam bu hafta içinde fakat rektifikasyon yaptırmak istedim önce orada benim bildiğim saatle farklı çıkıyormuş saatler o netlestirilecek önce o yüzden birçok soru sordu sizde nasıl şu aylarda şu bu yıllarda bu seklindemi söyledi yoksa terminolojik bir dilmiydi anlatımı birde sorulara net mi cevapları doğum ölüm hastalik gibi tarihlerden bahsediyormu
Merhaba. Dogum saatini danismanlik ucretinin icinde mi bakiyor ayri mi ? Bi de dogum saatinizzi bulmak icin ne gibi sorular sordu. Mesela benim hayatimda evlilik ölüm kaza gibi kritik tarihler yok oyuzden rektifikasyon cok saglikli olmaz dedi bi kac astrolog

Merhaba. Dogum saatini danismanlik ucretinin icinde mi bakiyor ayri mi ? Bi de dogum saatinizzi bulmak icin ne gibi sorular sordu. Mesela benim hayatimda evlilik ölüm kaza gibi kritik tarihler yok oyuzden rektifikasyon cok saglikli olmaz dedi bi kac astrolog
Danışmanlık ücretinin içinde eğer 1-2 saatlik bir oynama varsa.. Tam hatırlayamıyorum soruları.

Selam namas, bende daha yeni aldım analizini beğendim. Yakin tarih icin bi öngörü vermedi ama transitleride aldım daha iletilmedi ama onda belli olur diye düşünüyorum cikip cikmiycagini. Senin tecrübenin nasıl? Cikan seyler oldu mu? Tskler

Selam namas, bende daha yeni aldım analizini beğendim. Yakin tarih icin bi öngörü vermedi ama transitleride aldım daha iletilmedi ama onda belli olur diye düşünüyorum cikip cikmiycagini. Senin tecrübenin nasıl? Cikan seyler oldu mu? Tskler
Bana bir rahatsızlık yaşayacaksın midenle ilgili demişti. Çıktı. Şimdilik bu kadar. Öngörüleri yakın tarihte çok yok bende genellikle 30 ve sonrası. O sebeple şimdilik çok birşey diyemiyorum.

Ben de ufak tefek yorum yapmak istiyorum Nurçin hakkında. Ben de baktırdım. Baktırdıklarım arasında en nokta atışı yorum yapan kendisiydi. Birkaç arkadaşım daha baktırdı ve farkettim herkese basmakalıp şeyler söylemiyor. Doğum haritası bir analiz niteliğinde herkesin hayatında en az bir kere baktırması gereken birşey olduğunu düşünüyorum ve Nurçin bunu hakkıyla yapıyor. Sadece öngördüğü tahminler çıkarsa ‘evet diyeceğim, kesinlikle gidin’. Onun dışında sanırım yine en yakın tahminleri bana yaptı. Arkadaşlarım baktırdıktan sonra onu farkettim. Baktıranlar varsa kendisine ve gerçekten dedikleri çıktıysa yazsınlar (ki Nurçin seanslarda bu bu olacak der, mesela başka birşey için bu da ihtimaldir der). Gerçekten normal astrologlar gibi değil. Bir arkadaşıma haritanda evlilik yok yada evlilik çok düşük bir ihtimal ya da çocuğun olmayacak diye yorumlar yapan birisi. Olacak ve olabilir gibi net ifadeleri var. Gerçekten buna hazırsanız gidin derin. Minnoş bir kalbiminiz varsa seans ağır gelebilir. Fal gibi bir şey değil.
Son olarak söyleyeceğim şey şu, evet güzel işinin hakkını veren biri ve öngörüleri çıkan biri varsa(çünkü öngörü de veriyor, 2.bölüm sadece öngörü) o zaman diyeceğim evet gidin.
Şu an ne kadara baktığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ben geçen yıl baktırmıştım.

X