Novacheck test bakarmısınız

Kurt24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
1.394
347
23
Kızlar düzensizliğim var gecen ay 28 inde oldum 1 haftadır bel ağrısı yaşıyorum göğüs hassasiyeti var ama testte gölge gibi çıkıyor bu marka kullanan varmı

Eklentiler

• IMG_4537.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 82
yani kan testi kesin sonuc verir
Bende aksam kan vereceğim inşallah vardır 3 farklı test ile yaptım ama halen hatalı olabilir diye düşünüyorum 2 gündür ovulasyon pikti sanırım seninde öyle olmuştu yanlış hatırlamıyorsam dedim bir yapam

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0041.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 74
Acilde direk yapıyorlarmı bende yapmıyorlar diye biliyorum sırf beta için ne deyince yaprlarki
Valla aradım sordum 8 de cikiyorum işten acilde gebelik bakıyor musunuz dedim bakiyolarmis gidexem ben şeker hastasıyım düzenli içtiğim ilaçlar var soyleceygim varsa kesecem çünkü

Acilde direk yapıyorlarmı bende yapmıyorlar diye biliyorum sırf beta için ne deyince yaprlarki
Söyle de test yaptım pozitif kasik vs ağrım var çok ona göre ilac alacam yada gebelik varsa sıkıntılı bir durum mu vs diyebilirsin geciktini şöyle ama 2 gün var vs deme 5 gün gecikme var de

Aradım sordum yapiolarmis direk hastane aradım devleti oda sordu yapiolarmis diyecem ben şeker hastasıyım varsa ilaç keseceğim ben o.tesi bekliyecem poliklinik için ki
o zaman yaparlar ya. bazıları gıcıklık yapıyor sağlık ocağına verin falan diyorlar. ben bayağı yalvarmıştım öyle ikna oldular

Söyle de test yaptım pozitif kasik vs ağrım var çok ona göre ilac alacam yada gebelik varsa sıkıntılı bir durum mu vs diyebilirsin geciktini şöyle ama 2 gün var vs deme 5 gün gecikme var de
Zaten bu gün adet günüm gecen ayda bu gun oldum ilaçla desteklediydim , bel aprısı maffetti beni söylerim yani bel mide ağrısı falan diye doktorlar randevuyla alıyor ondada randevu yok

Zaten bu gün adet günüm gecen ayda bu gun oldum ilaçla desteklediydim , bel aprısı maffetti beni söylerim yani bel mide ağrısı falan diye doktorlar randevuyla alıyor ondada randevu yok
Dün akşam bir bel agsirisi girdi kitledi beni resmen şimdi o kadar değil ama var dedim dün yürüdüm yoruldum ondan herhalde yürüdükce ayağa kalktikxa kaşık ağrım oluyor karın ağrım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…