normal mi??

yuliya

d/e/n/g/e/s/i/z
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2006
233
1
merhaba kızlar,,
sizlere bişey danışmak istiyorum şu aralar adetim çok dengesiz yaa bundan iki ay önce adetim 18 gün gecikmeli geldi geçen ay bir hafta önce geldi bu ay 19unda gelmesi lazım ama bir haftadır karnım çok ağrıyo böyle garip aslında karın boşluğuna ağrılar giriyo gögüslerim feci sızlıyo bu düzensizlikler normal mi yaa bende korkmaya başladım ve adet günümü beklemekten artık bıkkınlık geldi senağlama

canım daha önceden olmuyormuydu ki hiç.bende mesela kızlıgımdan beridir hep aynı.3-4 ayda bir adet oluyorum .benim için ne zor bir bilsen.şimdide ilaç tedavisi oluyorum bebiş olsun diye.düzensizlikten dolayı olmuyor işte.:çok üzgünüm:arada öyle gecikmeler olur.cevremdekilerden biliyorum.birazda ruh haline baglı son günlerde hiç psikolojini olumsuz etkileyen bişyler oldu mu?

kendimi bildim bileli adetim hep düzensizdir ama okadar gecikmesi ve ertesi ay önce gelmesi şaşırttı beni .. mevsimseldir dedim ama stres falanda vardı .. ayy 3-4ayda bir kötü ya tahmin edebiliyorum inşallah düzelirde biran önce bebişini kucağına alırsın .. bende işte öyle durumlardan korkuyorum

evet çok sinir yapıor gelmeyince ya.stres oluyorum hep.eşime bile olumsuz etki ediyor.zaten duygusalım herşeye aglarım bide öyle oluyo cok canım sıkılıyor:çok üzgünüm:dedigim gibi cnm stresten de düzensizleşmiş olabilir seninki.ama yinede doktora görün bi muayene ol bence.ne olur neolmaz.inş sende benim gibi çocuk hakkında sorun yaşamazsın.bu arada iyi dileklerin için sagol.ALLAH sanada eli ayagı düzgün hayırlı saglıklı bi bebiş versin inşallah.takma çok herşeyi kafana.ben 3 yıldır maddi anlamda çok zorluklar yaşadım bununda etkisi var.şimdi durumlar iyi ama ne fayda.:1no2lan psikolojimize oldu anlayacagın.doktor bana erken menapoz riskinden bile bahsetti.yani anlatmak istedigim psikoloji çok önemli cnm,kafan rahat olursa herşeyin rahat oluyor...

doğru diyosun önce kendime çeki düzen vermem lazım sanırım herşeyi kafama takıyorum sinirleniyorum şimdi şu durumumu kafaya taktım kist,, pko vs.. şeyler okuyorumda bunlarda kafama takılıyo .. birkaçgün daha bekleyip muayeneye gidebilirim .. çok teşekür ederim canım sana ..:1hug: umarım senin için herşey yolunda gider .. Allahım kalbine göre versin .. a.s.

sagol cnm amin.seninde inş kalbine göre verir ALLAH herşeyi.ama dedigim gibi doktora gitmeyi ihmal etme.hemen git imkanın varsa.hiç birşeyi kafana takmadan yaşamaya çalış.ben artık öyle yapıyorum.sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…