Normal fsh, düşük amh?

Bende Aret Kamara gideceğim ondada rapor geçerli orada tedavi olan 15 yıldır çocuğu olmayan bir arkadaşımız var bizde ilk denemeyi orada yapalım dedik rapor çıkmazsa memorialda denemeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba tüp bebek ilaçları raporlu en fazla ne kadar tutuyor

Bana dün maksimum 3000-3500 dediler raporun varsa 450-650 civarıymış. Dün Kanunide tüm tahlillerimi tamamlayıp dosyamı konseye sunulması için açtıracaktım yine problem çıktı smear testim temiz çıkmadı, dosyam kaldı jinekolojik onkolojiye sevk ettiler onlar kolposkopi mi ne yapacaklarmış temmuz ortasına gün verdiler onlar temiz derse tekrar dosya için gel konseyi bekle konsey haftada 1 toplanıyormuş oradan olumlu olursa heyet için 5 doktora onaylatmam gereken şeyler varmış dahiliye psikiyatri vb tüp bebek yapmamda sakınca olmadığına dair ondan sonra heyete girecekmişim. heyet raporu onaylarsa da kendilerinde tüp bebek yaptıracaksam sıraya alacaklarmış. sinirlerim bozuldu bu işlemler 2 regl dönemimi yiyecek sonrasında çıkan raporla kim bilir ne zamana gün verecekler tedavi için, yeteeer diye çığlık atasım geldi o sinirle özelde yapsam ne kadara mal olur diye ilaçları sordum oradan biliyorum fiyatları, biraz uzun bir hikaye oldu :) kusura bakma

Estağfirullah cevabınız için çok teşekkür ederim benden de smear testi sordular Ocak’ta vardı Benim ama psikiyatri falan hiç olmadı diğer bölümlerde işi zorlaştırmak için mi yapıyorlar anlamadım ben sizin orayı

keşke zeynep kamile gitseydim burası işkence gibi ama şimdide o ilk raporları da en baştan yaptırmak zor geliyor nedir bu çektiğim Allahım diye isyan etmemek için kendimi zor tutuyorum sürekli bir saçmalık çıkıyor zaten devlet hastanesinde gün almak işkence ne yapacağımı bilmiyorum şeytan diyor bunlardan gelecek indirim bunların olsun burada rapor sürecini bekle ilk seferi içinde git özelde dene olmazsa buradaki devam eden rapor sürecin sonuçlanırsa buradan aldığın raporla tekrar dene diyor.

Siz sadece ilaç raporu ise yani özelde yaptırıracaksanız tüp bebeği ilaçlar 2500 falan tutmuştu benim geçen sene beklemeye değmez aslında

Siz sadece ilaç raporu ise yani özelde yaptırıracaksanız tüp bebeği ilaçlar 2500 falan tutmuştu benim geçen sene beklemeye değmez aslında

yok aret kamarda sgk ile anlaşma var raporla tüp bebek 4500TL ilaçları da devlet karşılıyor 300 - 400 bir fark ödüyormuşsun sadece

Ben geçen yıl hiç raporsuz yaklaşık 8500 tutmuştu

Bize raporsuz tüp bebek 7200-7800 arası fiyat ilaçta 2500-3000 civarı 10-11000TL gibi birsey fazla embriyo olurda dondurursak oda tabi ayrı bir ücret dediler ama raporla 5000TL tutuyor yarı fiyatı gibi oluyor. O yüzden bu rapor işine girdim hoş rapor için bu kadar işkence çektirdiklerini de düşünmemiştim.

Bu yılki fiyatlar kesin artmıştır doğru euro dolar böyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…