Normal doğum yapmak mi??rahim flimi çektirmek mi zor?

civciv1981

**BALLI BADEMİMM**
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
4.187
4
43
KIZLAR MERHABA a.s.

ARANIZDA MUTLAKA NORMAL DOĞUMUDA RAHİM FLİMİNİDE BİLEN ARKADAŞLAR VARDIR ..BENİM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM HANGİSİ DAHA COK DAYANILMAZ..BEN RAHİM FİLİMİ ÇEKTİRDİĞİMDE KABUS GİBİYDİ HALA ACISI AKLIMDA ...SİZCE HANGİSİ DAHA DAYANILMAZ??

civciivvvvvvvvv????? arkadaşım normal doğum yapmak ahim filmi çektirmek kadar kolay olsa sezeryanlar bu kadar artarmıydı ki? keşke öyle olsa ben her ne kadar dr. bunun olamayacağını söylese de normal doğum yapmak için elimden geleni yaparım. sen rahim filminde neden bu kadar acı çektin acaba? ağrı eşiğin mi düşük ki? ama eğer öyleyse de normal doğumda daha fazla acı çekeceksin demektir. rahim filmi çekildim ben ama acısından çok stresi öldürdü beni. bittiğinde de boşa uykusuz geceler geçirip ağlamışım dedim. film sonucunda kanallarda kapalılık filan varsa o da acıyı artırmıştır ama sonuçta dr. bunu sana söylemiştir. sen şimdiden nasıl doğum yapacağına karar vermeye çalışıyorsun sanırım. benim böyle bir şansım yok çünkü sezeryandan başka seçeneğim yok. inşallah sağlıkla hamileliğinin sonuna gelir ve kolayca doğumunu yapar bebeğini kucağına alırsın canım.

ikisinide yapmış biri olarak kesinlikle normal doğum diyorum 11 gün arayla ikiz yani o acı anlatılmaz yaşanır öyle bir acı yani kafa çıkarken ömrümden ömür gitti bşrde keşke o çektiğim acılara değseydi

civciivvvvvvvvv????? arkadaşım normal doğum yapmak ahim filmi çektirmek kadar kolay olsa sezeryanlar bu kadar artarmıydı ki? keşke öyle olsa ben her ne kadar dr. bunun olamayacağını söylese de normal doğum yapmak için elimden geleni yaparım. sen rahim filminde neden bu kadar acı çektin acaba? ağrı eşiğin mi düşük ki? ama eğer öyleyse de normal doğumda daha fazla acı çekeceksin demektir. rahim filmi çekildim ben ama acısından çok stresi öldürdü beni. bittiğinde de boşa uykusuz geceler geçirip ağlamışım dedim. film sonucunda kanallarda kapalılık filan varsa o da acıyı artırmıştır ama sonuçta dr. bunu sana söylemiştir. sen şimdiden nasıl doğum yapacağına karar vermeye çalışıyorsun sanırım. benim böyle bir şansım yok çünkü sezeryandan başka seçeneğim yok. inşallah sağlıkla hamileliğinin sonuna gelir ve kolayca doğumunu yapar bebeğini kucağına alırsın canım.

CANIMM BİLİYORSUN RAHİM FLİMİ ADETTEN 7 GÜN SONRA FALAN ÇEKİLİYOR AMA BEN RAPOR YETİŞSİN Bİ SONRAKİ AYA SARKMASIN DİYE ADETİME 1 GÜN KALA ÇEKTİRDİM DOLAYISIYLADA KANALLAR KAPALIYDII O MASADAN KALKACAĞIMM DAKİKALARI İPLE ÇEKTİMM SANIRIM O YÜZDEN BU KDAR ACI ÇEKTİMM YOKSA ALLAHA ŞÜKÜR KANALLARIMDA SORUN YOKTU a.s.

ikisinide yapmış biri olarak kesinlikle normal doğum diyorum 11 gün arayla ikiz yani o acı anlatılmaz yaşanır öyle bir acı yani kafa çıkarken ömrümden ömür gitti bşrde keşke o çektiğim acılara değseydi

BEN İNANIYORUM Kİ SEN EN KISA ZAMANDA TEKRAR HAMİŞ KALACAKSIN CANIMM BİLİYORUM Kİ İKİZLERİN ACISI HALA YÜREĞİNDE AMA ONLAR SENİ CENNETTE BEKLİYOLAR RABBİM SANA TEKRAR AYNI ACIYI YAŞATMASIN İNŞALLAH CANIMM VE EN KISA ZAMANDA MELEĞİNİ YOLLASINN CEVABIN İÇİNDE COK TŞK EDİYORUM a.s.

Aslinda henüzz bunun kararini vermek için çok erken benim için tabiki ama sadece fikir edinmek istedim çünkü hayatimda yaşadiğim bedensen en büyük aci rahim flimiydi...bakalim rabbim doğum yapacağim günü göstersinde sağlicakla ozaman karar veririzzz

normal doğum tabiki çok zor rahim filmiyle kıyaslamak çok saçma olur rahim filmi adet sancısı gibi belki az fazlası ama normal doğum öylemi zor çok zor ama bi okadarda güzel bebeğin doğduğunda kendinde oluyosun ve çok çabuk iyileştiğin için onunla daha iyi ilgileniyosun

normal doğum tabiki çok zor rahim filmiyle kıyaslamak çok saçma olur rahim filmi adet sancısı gibi belki az fazlası ama normal doğum öylemi zor çok zor ama bi okadarda güzel bebeğin doğduğunda kendinde oluyosun ve çok çabuk iyileştiğin için onunla daha iyi ilgileniyosun

aslında bende herzaman normal doğum taraftarıyım yani sezeryan bana çok suni geliyor ..bayıltıyor çıktığında bebek kucağında bence o anı bire bir yaşamak çok daha güzel olsa gerekk :asigim:

X