Normal doğum sonrası kanama süresi

CilekRecelim

Kuş koysunlar yoluna
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
2.457
1.629
27
Selam kızlar. 13 kasımda normal doğumla kızımı kucağıma aldım çok şükür. Bugün tam 45 gün oldu ve hala kanamam durmadı. Dogumum bana gore kolay oldu çok şükür ama bebegim iriydi biraz başının çıkması zor oldu. Doğum sonrasında normal dışında bi kanamam başladı aşırı degildi ama sebebini bulamamakla birlikte durduramadilar serumlar ilaclarla anca kontrole alindi.bunlari anlatmamin sebebi belki bu yuzden de olabilir mi acaba diye anlamak. Su anda da kanamam cok fazla degil ama durmamasi normal mi anlayamadim. Okudugum yada duydugum cogu yerde cogunun 40 gun bile surmemis. Bende mi acaba anormallik. Cevaplarinizi bekliyorummm.

40 günden fazlasının bi sıkınısı olabilir. Ama büyük bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Muayeneye gitmenizi tavsiye ederim. Bende normal doğum yaptım aynen 40 bile sürmedi diyebilirim. Son zamanlar damla şeklindeydi.

40 günden fazlasının bi sıkınısı olabilir. Ama büyük bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Muayeneye gitmenizi tavsiye ederim. Bende normal doğum yaptım aynen 40 bile sürmedi diyebilirim. Son zamanlar damla şeklindeydi.
Benim cok afedersiniz bir pedi tamamen kirletecek kadar anca oluyo bazen birazcik daha fazla olabiliyo. Umarim ciddi bisey yoktur. Hemen mi gitmeliyim dr a yoksa bir kac gun daha bekleyeyim mi

Benim cok afedersiniz bir pedi tamamen kirletecek kadar anca oluyo bazen birazcik daha fazla olabiliyo. Umarim ciddi bisey yoktur. Hemen mi gitmeliyim dr a yoksa bir kac gun daha bekleyeyim mi
Bence erteleme canım hemen git. Ama krkma ciddi bişey olduğnuu sanmıyorum bi ilaç tedavisi ile felan düzelecek bir durumdur muhtemelen.

X