Normal değer mi?

Jesille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
46
2
Arkadaşlar, kafaya takmadan edemiyorum.
Adetimin 1 gün geçmesi ile yaptırdığım kan testi 467 çıktı. Doktora gittim, cuma günü keseye bakacak. Ama ben cumaya kadar düşünmekten delirip ölmezsem tabii :)

27 temmuzda adet olmam gerekiyordu, 28 temmuzda hcg 467. Normal değer midir bu yoksa çok mu düşük, lütfen bilgisi olanlar yardım etsin

Teşekkürler herkese

oooo süper...Bu nedir böyle adetin gecikmesiyle senin değer tavan yapmış..Hayırlısı bakalım...Anne adayını şimdiden kutlarım..Benim adet tarihimden 1 gün sonraki değerim 687 idi.Gerçi benim ilk micro denememdi...
Çoğul gebelik olabilir belki ..hayırlı olsun..

hayırlı olsun canm değerin çok güzel stres yapıpda bebişinide sıkmaD

Valla benim de 129'du yanlış hatırlamıyosam. Ama sonra boş gebelikten ötürü düşük oldu. O yüzden pek de baz almamak lazım sanırım benimkini

benimde adetim 2 gün geçtiğinde değer 490 dı ..çok güzel bir değer..hayırlı olsun..kafana takma..

canim benim adetim 3 gun geçtiginde 121 çikmisti deger.sanirim geç dollenme olmus.dun bebegimin kalp atislarini gordum ilk defa.senin deger super endise etme canim.

Ya kizlar şimdi de ben kafayi yiycem adetime 2 gün kala yaptirdim 111 di.şimdi bu değer çok mu düşük yoksa boş gebelik mi dr normal dedi gerçi devlete yaptirdim hiç ilgilenmedi kapinin önünde buldum kendimi .lütfen cevap yardim...

çok normal zaten 1000 olunca keseyi görebiliyosun e zaten cumaya kadarancak olur hayırlısı olsun bakalım

Tebrikler canim allah tamamina erdirsin bence değerin çok güzel hiç sorun edipte kendinide bebeğinide sterese sokma allah a emanet ol

yook canım değer çok normal ..iki günde bir ikiye katlaması lazım..değer 1500 ü geçince vahjinal yolla keseyi görebilirsin..dört beş güne kadarda katlar zaten ..telaşlanmayın..

canım günlerimiz aynı benimde 426.00 ama daha dr gitmedim 1 hfta beklicem karından baksın diye.bu arada hayırlı olsun bebişn

Canım tebrikler. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Hiç sıkma canını. Cuma'ya ne var şurda. Endişelenme lütfen..

hayırlı olsun canım bunları niye stres yapıyon bismillah hamiş kalır kalmaz sres arıyonuz kaç günlükse ona göre degerler başkalarının degeriyle niye kıyaslama yapıyon 5.in üstü hamiş tadddını çıkaaaaaaaaaaaar

yine stresliyim ben... 4+3 oldu gebeliğim, göğüslerimin şişi tamamen indi.. halbuki çok şişlerdi son 15 gündür... bu normal mi deliricem artık

ikizmi yoksa tebrik ederim canım değerin çok güzel darısı başımıza

:)) teşekkür ederim. Dün 4+3 dü biliyorsunuz, gecenin 11'inde krize girip hastaneye gittim, yoksa uyuyamayacaktım, bhcg baktırdım, 12:30'da aldım sonucu ve 2450 çıktı :)) Şu an içim daha rahat. Bu akşamüstü keseyi görmeye gideceğim, ne olur dua edin. Ben de hepinize ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…