norlevo :(

huh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
2
0
herkese merhabalar;

yaklaşık 1 hafta kadar önce norlavo kullandım fakat hem 48 saati geçmişti hemde 1 gün arayla ilişki yaşadıktan sonra aldım... şimdi regl olacakmış giib karın ağrım vs var fakat 2 gün önce kahverengi jel gibi bi akıntı oldu 2 gündür idrardan sonra bu şekilde devam ediyor bugün yavaş yavaş sanki adete döndü gibi ama yine renginde bi tuhaflık var... sizce bu normal mi? daha önce böyle bişey yaşayan var mı :KK43:(

normalde regl döneminde çok nadir karın ağrısı çeken ben şimdi öksüremiyoırum bile :KK43:((

dün de gebelik testi yaptım fakat hamile de değilim :KK43:( anlamadım ben bişi :KK43:(

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun öncelikle. test yapmışsın hamile değilsin. norlevo kanamayı etkiliyo yanlız. ağrın içinse hormonların etkilenmiş durumda çünkü o ilaç yüksek dozda hormon yüklemesi yapıyo sanırım ağrı o yüzden. ara kanama filan yapması da normal hatta bazı kişilerde ayda iki kere adet görmeye kadar götürüyo. yanlış hatırlamıyosam norlevoyu alınca 1 hafta sonra kanama başlaması görülüyo ama bu tabi değişebiliyo. herkesin bünye farklı sonuçta. ama sninki normal norlevo seyrinde gitmiş. yani 1 hafta sona kanamaya çevirmiş.

teşekkür ederim shitcan...

beni endişelendiren jel kıvamında gelen çamur renginde akıntı.... henüz regl olamadım fakat olmuş gibi sancım var... son 3 ayda bi kaç kez almak zorunda kaldığım için kist vs durumundan endişe ediyorum....

ve kesinkle bir daha almıcam :KK43:(

bence de canım alma başka türlü korunmayı dene çünkü ertesi gün hapları göründükleri kadar masum değiller ne yazık ki hormonları altüst ediyolar.

ya arkadaşlar bu hapı sadece 1 kez ilişkiye girdikten sonramı alabiliriz?mesela 2-3 defa ilişkiye girdikten sonra (bir gün içerisinde) her ilişki için ayrı ayrı almamammı lazım?

12 saatl ıcınde gırılen ılışkılerın hepsı ıcın bı kez alıcan bırden cok kullanılmaz.

yakında evlenicem normalde kondom kullanıcıcaz sadece ilkinde korunmasız yaşamak istiyorum ama hap kullanmaktanda korkuyorum 1 kez bile kullansam yan etkileri olacağını öğrendim mide bulantısı,kusma,adet gecikmesi,adet düzeninin bozulma ihtimali... kullanmıs olan var mı?komplikasyonlar insandan insana göre değişir ama yine de merak ediyorum kullanıpta cok problem yaşayan var m? ilk ve son kullanıcam ben

aekadaşlar bende bu norlevo dan kullanım ilişkiden baya bi sonra yani 72 sate yanın bi zaman da aldım ikisini bırden geri çekme yöntemiyle korunuyoruk ancak içeri kaçmış olma ihtimali beni korkuttu için içim rahat etmedi aldım bşrde o gün tam yumurtlamnın oldu gündü yani riski yüksek buldum içtimden beri dengem şaştı bugün 2. gün kasık agrıı ve vüüdumda bi dengesizlik var sizce normalmi bilgisi olan varsa paylaşır ise cok sewinirim teşekkürler

aekadaşlar bende bu norlevo dan kullanım ilişkiden baya bi sonra yani 72 sate yanın bi zaman da aldım ikisini bırden geri çekme yöntemiyle korunuyoruk ancak içeri kaçmış olma ihtimali beni korkuttu için içim rahat etmedi aldım bşrde o gün tam yumurtlamnın oldu gündü yani riski yüksek buldum içtimden beri dengem şaştı bugün 2. gün kasık agrıı ve vüüdumda bi dengesizlik var sizce normalmi bilgisi olan varsa paylaşır ise cok sewinirim teşekkürler
partnerin disari bosaldiysa hamilelik riski az diye biliyorum ama suda var ki erkeklerin zevk menisinde bile spremler var ve yumurtayi döllemeye yeterli olabilio bazi durumlarda..sizde kötü olansa tamda yumurtlama gününe denk gelmis olmasi ve gec alinmis olmasi, 72 saatten sonra koruyuculugu olmuyo diye biliyorum....ilaclarin dengeni bozmus olmasi cok normal cünkü asiri hormon yüklü bir hap insani alt üst ediyo..eger gebelik olusmadiysa 1 hafta icinde kanama yapiyo bu hap..ama siz yinede adet gününüz yaklastiginda kan testi yaptirin yada idrarda bakin..

Son düzenleme:
test yaptım hatta hergün yapıyorum desem yeridir ewet dışarı boşaldı ama sonra tekrar beraber olduk ara vermeden işte sıkıntıda burda başlıyo ya ondan korkum ve ilacı gec almış olamm bide saglıkcı olucam inan utanır oldum kendimden eşimde cok rahatız ve beraberde degiliz o başka yerde ben başka yerde inş olamz cok stresli günler geciriyoruz ya

test yaptım hatta hergün yapıyorum desem yeridir ewet dışarı boşaldı ama sonra tekrar beraber olduk ara vermeden işte sıkıntıda burda başlıyo ya ondan korkum ve ilacı gec almış olamm bide saglıkcı olucam inan utanır oldum kendimden eşimde cok rahatız ve beraberde degiliz o başka yerde ben başka yerde inş olamz cok stresli günler geciriyoruz ya

canim cok fazla kafana takma olacagi varsa olmustur bile ama her adet döngüsünde hamile kalma sansi sadece %20- 25 ...millet aylarca ugrasiyo hamile kalabilmek icin..ama sana denilcek tek sey insallah tutmamistir...adet günün ne zaman ki??saglikciyim diyosun yaptir bi kan testi rahatla kanda netice en hizli ve kesin yöntem, varsa ilerlemeden care bulmaya calisirsiniz

korunmasız bi ilişki sonunda bende norlevo kullandım fakat ilk kullanma deneyimim oldugu ve ilaç acıklamalarının belirsiz olmasından dolayı 2 tableti aynı anda aldım..ilk 24 saatte almama ragmen hamile kaldım.. ilaçlara çok güvenmeyin ve gerçekten altüst ediyor dengesini insanın.

slm benim acil yardıma ihtiyacım var hiç bir yerde bu sorunun cevabını bulamıyoorum.norlevoyu kulandıktan birgün sonra ilişkiye girdim hamilelilk şansım varmdır ..yani 2 nisanda kulandım 3 nisanda ilişlkiye grdim bunun cevbını bulabilirsem çok rahatlıycam .

ne yazıkki ben de norlevo kullandım ve şimdi bunları okuyunca çok korkmaya başladım=(
keşke kullanmasaydım diye düşünüyorum ama hamile kalmakda istemezdim
2 tabletide tek seferde aldım ve ertesi gün aralıklı olarak baş dönmesi ve mide bulantısı oldu
ilacı alalı 5 gün oldu ve bugün kanama başladı adet döneminde ağrım oluyor ama bu kanamada belimde çok ağrı oldu ve baş dönmesi mide bulantısıda oldu. 3 gündür halsizlik ve bikaç saat baş ağrısıyla hafif ateş oluyor bunların hepsi ilacın etkisi midir?? eğer öyleyse bu bütün hayatımı etkiler mi çok korkuyorum =( =( =(

selam arkadaslar 13 mayısta adetım bitti aynı gununn aksamı norlwoyu kullandım ilk kullanısımdı..adetın son gunu die norlweoyu 12 şer saat kullanmama rağmen hamıle kalmıs olabilirymitim .lütgfen cvplayın teşekkürler.. hamilelik adet bitiminden ne kadar snraki zamanda olur ?bilgilendırırmısınız

X