norlevo kullandım ama hamilelik belirtilerim...

Senates

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
14
0
34
kızlar merhaba. inşallah aranızda bana yardım edebilcek biri çıkar. ben 12sinde hasta oldum 15inde bitti ve 22sinde eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı 26 saat sonra norlevoyu kullandım. 21 günde bir adet oluyorum yani yumurtlama zamanıma denk gelmiş olabilir. 29unda hafif pembemsi bi lekelenme oldu 30unda çamur gibi birşey aktı o da kesildi iki saat içinde. ben bi haftadır karın ağrımdan duramıyorum şimdi o ağrı yetmezmiş gibi sol kasığımda ve belimin solunda aşırı bi çekilme var bi anda çekiliyo geçiyo sonra tekrar çekiliyo gecenin bu saatinde o batmalar yuzunden uyuyamıyorum. adet zamanlarımda olmaz benim sancım hiç adet sancısı nedir bilmem. geceleri uyuduğumda ateş basıyo sonra üşüyorum sonra yine ateş basıyo... karnımın alt kısmı fena halde şiş gazım varmış gibi sürekli sancılı. çok araştırdım norlevo kullanıp hamile kalan çok kişi varmış. hamile olabilir miyim sizce ? adetime daha 10gün var kızlar. yardımınız için şimiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
merhaba canım bence hamile degılsın ılacın yan etkısı o benım basımada gelmıstı ben cok korkmustum bıldıgın adet agrısı cekıyordum ve ped koymak zorunda kalmıstım adetım erkekn geldı sandım ama daha sonra ınternetten arastırdım ılacın yan etkısıymıs ve ilac icinde hıc ıyı seyler yazmamıslar bazı kadınlar...

arkadsım benı yalnıs anlama ama norlevo yada onun benzeri ertesı gun hapları dogum kontrol degıl sadece 1 yada 2 kere suprız durumlarda kullanılan bırsey ...

saglıklı bır dogum kontrol yontemı secın, sana zararı olmasın canım cekıcek olan sensın sımdıden gecmıs olsun canım ama yınede bır gıt doktora bana bahsettıgım gıbı bır olay gıbı geldı...

Son düzenleme:

canım cevap verdiğin için teşekkür ederim ilk kez kullanıyorum zaten çok sıkıntılı gerçekten bi daha tövbe yani. karın ağrım neyse de şu batmalar çekilmeler beni mahvetti. adetim erken geldi demişsin gelsin razıyım sanki adetim gecikmişte onun patlaması varmış vücudumda gibi hissediyorum :) o kahverengi şey adetmişim gibi geldi ama hiç bi şekilde kırmızı değildi kendimden korktum . o nedendir sence sende oyle birşeyle karşılaş mıydın

evet senatescım hatta korkmustum adet oldum sandım ama hıc donemım gıbı degıl.. kahverengı bır sekılde koyu kıvamlı bır leke ve ped takmak zorunda kalmıstım... Ama adet gunum degıldı daha yanılmıyorsam 10 gun falan vardı .. bırdıgın trıbe gırmıstım bır arkadsımada sordum oda soyle acıkladı ''nefeskesen belkı hamıle kaldın ertesı gun hapı o sekılde sokturdu '' dedı ama ne bıleyım baya bır agrı batma cektım yavrukusum dedıgın gıbı sonra ınternetten arastırınca bu yazdıgım seylerı okudum yan etkısıymıs .. acaba adet gunumu degıstırımı faln dıye endıselendım 1 gun gecıkme ıle aynı tarıh aralıgında oldumm tekrar regli..

senın adet zamanın yaklastımı canım

Son düzenleme:

oh oh iyi :) benim adetime daha 10 gün falan var işte. çıldırmak üzereydim ilaç gibi geldin :) ya döllenmişse onu söktüyosa üzülürüm de ben böyle bi dengesizim işte. bak bu da var bi dengesiz haller saçma sapan sinirlilik stres gerginlik falan hormonlarım tavan yapmış durumda hissediyorum.:) inşallah on gün boyunca sürmez bunlar geçer biter canım.

kızlar bugün aralıksız karnım ve belim ağrıyo sabah uyandığımda da midem yanıyodu. yarıdm edin hapın böyle bi etkisi var mıdır ? o kahverengi akıntım bitti daha gelmiyo adette olmadım yerleşirken ki o akıntı olabilir miydi o ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…