Aile Planlaması Nolur yardım bayanlar hamile miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
aslında bende öyle düşünüyordum ama internette bir sürü saçma sapan şey yazıyor.. insanın aklı karışıyor. bi adet görim varya hemen doktora gdip bu sorunum neyse öğrenecem

Merhaba öncelikle içine boşalmadıktan sonra hamile kalma olasılığın kesinlikle yok eğer emin olmak istyorsan kanda bhcg tahlili yaptır kesin sonuç alırsın kendi kendini yemekten vazgeçersin.

sana bu korku epey gider, evlenmeden önce artık yaramazlık yapamazsın:), bu arada inş..

aynen katılıyorum.evleninceye kadar sabredersiniz artık.

canım yok birleşme olmamış bikere sonra boşalmamışta niiye sıkıntı yapıyosun insanlar hamile kalmak için yumurtlama günü hesaplıyor ateş ölçüyor filan senin dediğin gibi kolay değil sıkıntı yapma

ya psikolojikmen mi bilmiyorum ama cok uyuyorum bu aralar. dün de midem cok kötüydü her kokudan bulanıyordu. bunlar işte bni tedirgin eden

bide şu zevk suyuyla hamile kalma olayı çok canımı sıkıyor. mümkünmüş öylr bişey. 27 gün oldu bugun

asuman bebek eğer küçükse idrar tahlilinde negatif çıkabiliyor.ama adetlerim düzensiz demişsin.ve vajen içersine boşalmadığı için bence endişelenme.yada bir süre beklersin yine adet olmazsan tekrar bir gebelik idrar tahlili yaparsın..

konunuz içerik sebebiyle ilgili başlığa taşınmıştır bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…