Nolur bilenler cevap yazabilirim çok acil

gofretinannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2023
68
14
27
Merhaba bende tekrarlayan düşük var kadın doğumcum benden trombofili testi istedi ama 15 gün sonra gelin verin dedi düşükten 15 gün geçti 15 gün daha beklememiz gerek ama biz ayriyeten eşimle kromozom testide yaptırmak istiyoruz da hemen yaptırabilirmiyiz yoksa 15 gün daha mı beklememiz gerek ?

Merhaba, ben dusukten 1 hafta sonra vermistim. Genetik ve trompofili paneli. Neden 15 gun bekletti ki?

Bende Bi süresi yok diye biliyorum. İkisini birlikte vermiştim bende

Merhaba, ben dusukten 1 hafta sonra vermistim. Genetik ve trompofili paneli. Neden 15 gun bekletti ki?
Yaa işde trombofili için düşükten 1 ay gecmesi gerektiğini söyledi yoksa sonuçlar şaşırtici olabilirmiş biz bugün kromozom testini verdik ama içim içimi yiyor bir şey çıkacak ve ben tekrar anne olamayacağım giye sizin sonuçlar nasıl geldi?

Genetik testler dna ya baktigi icin hicbir sey etkilemez, simdi de verebilirsiniz. Bende doktora giderek yaptirmistim. Bazi kan pihtilasmasi testleri var, onlar icin biraz beklemek gerekiyor sadece. Ben kromozom analizini daha almadim ama trompofilide 4 genim mutasyonlu cikti ucu onemsizmis biri onemliymis o yuzden insallah yeniden hamile kaldigimda igne kullanacagiz. Icinizi ferah tutun allahin izniyle her seyin caresi var artik, kromozomda bir sorun olsa bile genetik taramali tup bebek yapiyorlar. Kendinizi strese sokmayin, ben strese girdigim icin sorun olmadigi halde 4-5 aydir hamile kalamadim

Bizde bugün kromozomu verdik trombofiliyi 15 gün sonra vereceğiz inşallah kromozom temiz çıkar için içimi yiyor şuan kötü birşey çikacak diye
İnşallah içinizi ferah tutun. Nerede verdiniz bilmiyorum ancak sonuç epey geç cikiyor ben devlette araştırma hst de verdim trombofili 15 günde genetik 3 ayda çıktı.

İnşallah içinizi ferah tutun. Nerede verdiniz bilmiyorum ancak sonuç epey geç cikiyor ben devlette araştırma hst de verdim trombofili 15 günde genetik 3 ayda çıktı.
Biz ozel bir hastanede verdik 20 günde çıkacak dediler işde bekliyoruz ağustosun 20 si gibi falan inşallah çıkarda ama beklemek o kadar zorlu biz ilk önce düşükten parça gonderdik mozaik down sendromundan şüphelendiler ama kesin değil dedi doktor o yüzden bizdende istediler bakalım hayırlısı olur inşallah

Anladım canım biz işde bugün kromozom testini verdik eşimle inşallah kromozomda bişey çıkmazda pihtilaşmaya razıyım kurban olduğum rabbim dermansiz dert vermesin kimseye rabbim hiçkimsenin kucağini boş bırakmasın bizde içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…