Nolur bakın kızlar beta 153 noluyor

ahsenduhaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
192
51
30
4 gün önce 15.38 di dün ki kan testim de 153 çıkmış ne oluyor doktor 200 300 demişti lütfen bisey diyin

Eklentiler

• Screenshot_20240924-065944_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240924-065944_e-Nabz.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 52
Değeriniz gayet iyi 2 günde bir 2 katına çıkması gerekiyor
Sizin değerinizde çıkmış zaten
Kadın doğum şuan da kese vs hiç birşey göremez tek yapmanız gereken 2 günde bir kan vermek eğer 153 de 2 gün sonra 2 katına çıkıyorsa sağlıklı demektir

Değeriniz gayet iyi 2 günde bir 2 katına çıkması gerekiyor
Sizin değerinizde çıkmış zaten
Kadın doğum şuan da kese vs hiç birşey göremez tek yapmanız gereken 2 günde bir kan vermek eğer 153 de 2 gün sonra 2 katına çıkıyorsa sağlıklı demektir
Göremez canım ama en azından bilgilendirmez mı öyle yapayım o zaman şimdi gidecektim

Erken öğrenmenin kötü yanı; artış takibi stresi. Keşke sabredip adet gecikince kan verseydiniz direk. Artış gayet normal. Doktor muhtemelen kabaca bir hesap yapıp rakam verdi. Rahat olun. Sağlıkla gelsin.

Erken öğrenmenin kötü yanı; artış takibi stresi. Keşke sabredip adet gecikince kan verseydiniz direk. Artış gayet normal. Doktor muhtemelen kabaca bir hesap yapıp rakam verdi. Rahat olun. Sağlıkla gelsin.
Bana da supriz oldu haklısınız ilk gebeligimde direk 6 bini görmüştüm

Doktorun mantığını anlamadım 4 günde neden 15'ten 300'e çıksın ki, normalde en az %66 artması lazım 2 günde 1, hadi düz hesap 2 kat artsın, sizde 2'den de fazla artmış zaten.

Doktorun mantığını anlamadım 4 günde neden 15'ten 300'e çıksın ki, normalde en az %66 artması lazım 2 günde 1, hadi düz hesap 2 kat artsın, sizde 2'den de fazla artmış zaten.
Ya seni yerim gerçekten içimi rahatlattın bende anlamadm bana dedi bağlanma adette olabilirsin değerin pazartesi 200 300 olması lazım dedi üzüldüm ister istemez

X