Nöbetçi Muhabbetçi

Ikiz degil. 3 yas ve 9 ayliklar :)
Sagolasin :) simdi uyuttum onlari tam uykuya daldim zil caldi :KK43:

oyy ust uste getirmissin ALLAH hayirli uzun omurler versin. benimki daha bir aylikbide bes yasinda oglum var zor as ediyorum ikisiyleki oglum buyuk baya ona ragmen asiri yogunum. ALLAH kolaylik versin tum annelere zor ama gececk bu gunler.

Selam arkadaşlar nasılsınız nerelerdesiniz:KK54::KK54:
Neler yapıyorsunuz:KK68:
iyiz canim sen nasilsin sukur toplanabildik kizlarin nasil kucugu ne kadarlik oldu :KK68:
: )))))) şükür evet, aslında bi kaç gündür benimde aklımdan geçiyordunuz

evet keşke gelseler
toplaniyoruz cadum sahmeran ask bocugum ceyda brownimde geldimi kadro tamamdir:KK68:

yaprağın face i var bende bi haber edeyim ona :KK66:

Merhaba kızlar kendımı bu topiğe attım :))
merhaba hosgeldin.

kızlaaaarrrr canlarımmm nasılsınızzz
ayyyy ne güzel oldu bu böyleee :KK9::KK9::KK9:

parissss :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
yaw su kirkli halimle ana parisi hatirlatma bisi yapamiyom zaten :mad:
iyiz canm sen nasilsin minik prensesin nasil simaydi demi adi o_O ikinci varmi dusunuyonmu?
:KK68::KK68::KK68::KK68:

cossun yine buralar artik ya baya ara verdik :KK9:

kızlaaaarrrr canlarımmm nasılsınızzz
ayyyy ne güzel oldu bu böyleee :KK9::KK9::KK9:

ooo kimler gelmiş:KK74:

oyy ust uste getirmissin ALLAH hayirli uzun omurler versin. benimki daha bir aylikbide bes yasinda oglum var zor as ediyorum ikisiyleki oglum buyuk baya ona ragmen asiri yogunum. ALLAH kolaylik versin tum annelere zor ama gececk bu gunler.

iyiz canim sen nasilsin sukur toplanabildik kizlarin nasil kucugu ne kadarlik oldu :KK68:

toplaniyoruz cadum sahmeran ask bocugum ceyda brownimde geldimi kadro tamamdir:KK68:

merhaba hosgeldin.

parissss :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
yaw su kirkli halimle ana parisi hatirlatma bisi yapamiyom zaten :mad:
iyiz canm sen nasilsin minik prensesin nasil simaydi demi adi o_O ikinci varmi dusunuyonmu?
:KK68::KK68::KK68::KK68:

cossun yine buralar artik ya baya ara verdik :KK9:

eh yeter artk suskunluk demi:KK71:

hepinize günaydınnnn:KK54:

gunaydinnn datlummm nasilsin ayni isine devammi ediyorsun cnm?
iyiym canım. çok şükür. evet aynı işe devam ediyorum. sen neler yapıyorsun. çalışıyor musun, oğlunnasıl. başka bebeğin var mı? hala yurdışında mısın? gulu gulu cumhuriyetin de misin ?

iyiym canım. çok şükür. evet aynı işe devam ediyorum. sen neler yapıyorsun. çalışıyor musun, oğlunnasıl. başka bebeğin var mı? hala yurdışında mısın?

bulundugum ulkeyi sil kuzum yazmiyalim burda :KK43:

yok canim yeni dogum yaptim ikici oglum oldu kirmimiz daha ckmadi.
evde bebeyle ugrasiyorum bide ustune nezle oldum goz burun cesme gibi akiyor :KK1:

Son düzenleme:
X