Niye böyle davranıyor

Derdolog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
25
4
24
Merhaba arkadaşlar annem sevgilim doğulu ve uzakta yaşıyor diye daha çocukla tanışmadan etmeden tavır aldı ve bundan kaynaklı bana soğuk davranıyor bu konuda tartışıyoduk zaten düzgün bir sohbet kurmuyordu benimle istediği cevabi almayınca trip yapıyordu ve konuşmama serüveni başlıyordu bir ara düzelir gibi oldu ama geçen konuşmamızda bu durumun onu çok üzdüğünü söylemişti bende ona ithafen ne yapayım bu durumda sende beni üzüyorsun anne dedim ve sonrasında benimle hiç konuşmamaya hatta kardeşime de tavır almaya başladı ve ben bu süreçten çok sıkıldım ve bunaldım bu olaydan artık bu konu hakkında ne annemle konuşasım ne de anneme farklı bir şey paylaşasım gelmiyor bunun düzelmesi ve kafamın rahatlaması için nasıl bir yol izlemeliyim ?

Kaç yıllık sevgiliniz? Bir de anneniz sadece doğulu diye mi istemiyor? Siz nerelisiniz?

Anneler arada böyle oluyor ya paylaşmak istemiyor ya da karşıdaki kişiye layık görmüyor

Hımmm nedeni sorgula ön yargılı davranmamasını dile getir
Düzgünce sohbet kuramıyoruz tek bildiği hiç onayının olmadığı ve istemediği düzgün sohbet kurmaya çalıştığımızda zaten hemen tepki veriyor ve konuşmuyor benimle tavır alıyor

Hımmm nedeni sorgula ön yargılı davranmamasını dile getir
Nedeni çok uçuk şeyler ve bence saçma şeyler başıma değişik şeylerin geleceğini düşünüyor uzak olunca ama bende uzak olmayacağını mesleğimden kaynaklı zaten yanında kalamayacagimi belirtsemde durum aynı oluyor

3 yıl oluyor evet tek sorun bu tanışmak istemedi getirmemem gerektiğini söyledi ben Bursalıyım o Mardin
Sırf Güney Doğulu diye istenmemesi çok saçma değil mi? Terör bağlantısı falan mı var anlamadım ben. Yani hepimiz Türkiye toprağı değil miyiz?

Sırf Güney Doğulu diye istenmemesi çok saçma değil mi? Terör bağlantısı falan mı var anlamadım ben. Yani hepimiz Türkiye toprağı değil miyiz?
Bağlantısı falan yok çocukta okumuş ve saygın meslekte bir çocuk tek sorun oralı olması ve uzak olmasıymış onlarla görüştürmeyecegini falan söylüyor kültür uyuşmaz diyor bin tane şey uyduruyor gidersen sen bilirsin ama yandım diye geri gelme arkanda ailen olmaz diye söylüyor konuşamıyoruz düzgünce tavır almaya başlıyor hemen

X