Makyaj Ürünleri Niveanin Waterproof Gözmakyaji Temizleyicisinin Gücü (Resimli Anlatim)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
vayy beee bende nivea makkaj temizleme mendili kullanıyorum tam olarak çıkarttığı sölenemez waterproof kullanmamaya da özen gösteriyorum bide zor çıkıyo diye ama bu gayet iyiymişşşş:lepi:

oo süper ben de alcam
sağol paylaşım için

çok etkili gerçekten denemek lazım

bişey sorucam bunu kullananlara.ben avonun göz makyajı temzileyicisini kullanıyorum.gözüme kaçırnca acayip bi yanma ve bulanma yapıyo .anlık etki olarak.bu ürün yanma yapıyomu.

valla guzel paylasim hemen alicam nivea hemen saol cnmmm

alın alın acı yok bişey yok.. kaydirigubbakcemile5

tşk cnm güzel temizliyomus. ben avon aldım gozi çin oda bole tertemiz yapıo :-)

bişey sorucam bunu kullananlara.ben avonun göz makyajı temzileyicisini kullanıyorum.gözüme kaçırnca acayip bi yanma ve bulanma yapıyo .anlık etki olarak.bu ürün yanma yapıyomu.

bende avonunkini kullanıyorum canım. bazen beynim uyuşuyor gözüme kaçtığında valla:)))

ya bende yana yana goz makyajinitemizleyici bisey ariyodum ,hersey benim gozume gelmiyo ,hemen acistiriyo ,bide dedigin gibi rimeller parca parca kaliyo ,
e malum paristeyim insallah bulurum bundan tesadufen gordum
paylasim iicn tesekkur ettim canim

ya bende yana yana goz makyajinitemizleyici bisey ariyodum ,hersey benim gozume gelmiyo ,hemen acistiriyo ,bide dedigin gibi rimeller parca parca kaliyo ,
e malum paristeyim insallah bulurum bundan tesadufen gordum
paylasim iicn tesekkur ettim canim

bulursun hayatim..yerimseniben

kizlarrr
Bourjois waterproof gozmakyaji temizleyicisi daha guzelmisss

bu ürün göz çevresinde yağ bezeleri yapma tehlikesi olduğu için piyasadan kaldırılmış hiçbir yerde satılmıyor akannehir

alla alla ciddi misin
yurtdisinda satiliyor amafisfisfis

sen bu ürünü önerdiğinde çok aradım canım ama her kozmetikçi onun kaldırıldığını bunun satıldığını söyledi hem de epey zaman oldu 7-8 ay falan :1no2:
AACFP.jpg

X