Makyaj Ürünleri Niveanin Waterproof Gözmakyaji Temizleyicisinin Gücü (Resimli Anlatim)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

SuRMeLi66

CANIMIN 3Ü KIZLARIM 👭 👱‍♀️
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
6.151
5.671
Waterproof Rimel çikarirken zorlanmayin.. Alin bir tane Nivea Waterproof Gözmakyaji Temizleyicisi rahatlayin arkadaslar.. Bakin resimlerle anlatmaya çalistim.. Rimeli çikarirken gözkapagimin uzerinde dairesel bi sekilde temizliyorum.. Rimel temizlenirken kucuk kucuk nokta gibi parçalar çikiyor.. sonra yüzümü soguk su ile yikiyorum.. Gözaltlarimda ne morluk ne baska birsey meydana geliyor.. çok rahat çikariyorum..

1847.jpg

1860.jpg

sürmeli canım çok teşekkür ederim valla üşenmedin gösterdin benim için:) harika temizlemiş gerçekten, bugün hemen alacağım, yetti artık çektiğim eziyet:)

rica ederim bebegim.. bende niwea kullanmadan önce eziyet çekiyordum gözlerim kizarirdi.. simdi çok rahatim =)

aa Sürmeli ne güzel temizlemiş ya gerçekten :))

ben Bebak veya Neutrogena kullanıyorum gerçi zaten Waterproof ürün kullanmıyorum ama bitince bu Niveayı denicem çok sağol canım! :))
:içelim:

guzel paylasım olmus cnm kırpıklerimi doktugu için suya dayanıklı maskara kullanmıyorum ...genelde maskaramı johnsons baby sampuanıyla yıkarım gozlerimde hassasiyet oldugu için doktor onu onermıstı onuda tavsiye ederim sekerler

sürmelim çok güzel anlatmışsın canımm,eline sağlık. :KK66:)) ben öyle ağır bir makyaj yapmadığımızdan bir rimel bir kalem, kuzen bana dalinin ıslak mendilini önermişti. bebeklere kullanılacak kadar hassas o gözüne zarar vermez demişti. o şekilde ıslak mendille siliyorum. şimdi kafama takıldı zararı olur mu ki ? :bbo:

aa Sürmeli ne güzel temizlemiş ya gerçekten :))

ben Bebak veya Neutrogena kullanıyorum gerçi zaten Waterproof ürün kullanmıyorum ama bitince bu Niveayı denicem çok sağol canım! :))

dene canim eminim memnun kalirsin.. yerimseniben

guzel paylasım olmus cnm kırpıklerimi doktugu için suya dayanıklı maskara kullanmıyorum ...genelde maskaramı johnsons baby sampuanıyla yıkarım gozlerimde hassasiyet oldugu için doktor onu onermıstı onuda tavsiye ederim sekerler

tesekkur ederim canim.. Şeniz

sürmelim çok güzel anlatmışsın canımm,eline sağlık. :KK66:)) ben öyle ağır bir makyaj yapmadığımızdan bir rimel bir kalem, kuzen bana dalinin ıslak mendilini önermişti. bebeklere kullanılacak kadar hassas o gözüne zarar vermez demişti. o şekilde ıslak mendille siliyorum. şimdi kafama takıldı zararı olur mu ki ? :bbo:

sagol tatlim.. ne zamandir kullaniyorsun... zararini görmediysen kullan canim.. yerimseniben

cok güzel temizlemiş gercekten.. emegine saglık....

tesekkurler fistik..

vayy beee bende nivea makkaj temizleme mendili kullanıyorum tam olarak çıkarttığı sölenemez waterproof kullanmamaya da özen gösteriyorum bide zor çıkıyo diye ama bu gayet iyiymişşşş:lepi:

bişey sorucam bunu kullananlara.ben avonun göz makyajı temzileyicisini kullanıyorum.gözüme kaçırnca acayip bi yanma ve bulanma yapıyo .anlık etki olarak.bu ürün yanma yapıyomu.

X