Selülit NIVEA body good bye cellulite

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım merabalar oncelıkle sunu belırtıyım bende kılo vermeye calısanlardanım 2o kılo gıbı bır fazlam var sımdı su nıvea kremı ve bantlarıyla sabah aksam mutlaka kremı suruyorsun cok fazla masaj yapmasanda olur ama yapmak daha da etkılı sonra bantlarıda uygun zamanlarda 8 saat sureyle yapıstırıosun ama bıraz kaygan oldugu ıcın otururken falan yapıstırırsan daha uzun omurlu olur yuruyusun ozellıkle cok etkısı oluyor bununla beraber cunku ıcerıgınde l carnıtıne var. ama kullanım suresı cok az oluyor cunku o kadar para verıosun kremın ıcınde &60 hava var gbı bantlarda 6 tane zaten ama bende cook ıse yaradıgını belırtmelıyım :KK70:

selilüt bAntlarımı var bidee 8 saat bu sıcakda bu bant vucutta durmazkii CADIARZU
ben L carnitin kullındım biraz azaldı selilütler bide şimdi bu urunu kullıyorum ama daha gözle görülür bi fark olmadııı içinde L carnitin olduğu için bende bu ürünü tercih ettim ama olmazsa gutu kola alcam bacaklardaki ka dolaşımını artırdığı için selilütlere birebirrr deneme tahtası gibi olduk yaaa:1closedeyes:
teşekurlerrr önerilerin içinnn ama şimdilk ben sadece bu urunu kullnmaya devam edıcem bantlar sonraki aşamda devreye girsinn a.s.

canım merabalar oncelıkle sunu belırtıyım bende kılo vermeye calısanlardanım 2o kılo gıbı bır fazlam var sımdı su nıvea kremı ve bantlarıyla sabah aksam mutlaka kremı suruyorsun cok fazla masaj yapmasanda olur ama yapmak daha da etkılı sonra bantlarıda uygun zamanlarda 8 saat sureyle yapıstırıosun ama bıraz kaygan oldugu ıcın otururken falan yapıstırırsan daha uzun omurlu olur yuruyusun ozellıkle cok etkısı oluyor bununla beraber cunku ıcerıgınde l carnıtıne var. ama kullanım suresı cok az oluyor cunku o kadar para verıosun kremın ıcınde &60 hava var gbı bantlarda 6 tane zaten ama bende cook ıse yaradıgını belırtmelıyım :KK70:

selilüt bAntlarımı var bidee 8 saat bu sıcakda bu bant vucutta durmazkii CADIARZU
ben L carnitin kullındım biraz azaldı selilütler bide şimdi bu urunu kullıyorum ama daha gözle görülür bi fark olmadııı içinde L carnitin olduğu için bende bu ürünü tercih ettim ama olmazsa gutu kola alcam bacaklardaki ka dolaşımını artırdığı için selilütlere birebirrr deneme tahtası gibi olduk yaaa:1closedeyes:
teşekurlerrr önerilerin içinnn ama şimdilk ben sadece bu urunu kullnmaya devam edıcem bantlar sonraki aşamada devreye girsinn a.s.

ne gibi etkileri oldu mesela? incelttimi selülitlerin gözle görülür şekilde kayıp mı oldu bende senle aynı durumdayım avonun kremlerini kullanıorum bende o da eh işte işe yarıo gibi mrk ettim ama bu ürünü.:uhm:

canım benım incelttı ve selulıtlerım gozle gorulur sekılde kayboldu kalca bolgeme cok fazla uygulayamadıgım ıcın bıraz orda kaldı ancak su anda ıyı gıdıyor bakalım ama ben her aklıma geldıgınde kullanmaya calısyorum ..

teşekurlerrr önerilerin içinnn ama şimdilk ben sadece bu urunu kullnmaya devam edıcem bantlar sonraki aşamada devreye girsinn a.s.

evet zaten solgarı bız kalkındırıyoruz heralde:bbo: ay nebılım bende bantalr durmuo ama mumkun oldugunca yatarken falan takmaya calısıorum bakalım ınsallah faydasını goruruz tamamen..fisfisfis

evet zaten solgarı bız kalkındırıyoruz heralde:bbo: ay nebılım bende bantalr durmuo ama mumkun oldugunca yatarken falan takmaya calısıorum bakalım ınsallah faydasını goruruz tamamen..fisfisfis

solgar yan etkisi olmayan ürünlerr ama çokda etkili değillll ben 1 kutu kullndım öyle aman amanbi fark olmadıı yaniii
daha ii markalarr var onlardan deneseydim keşke dıyorum neysee napalım giden bizim paracıklara oluyorr:)
şu krem ii gelirr inşlhh da
sen nekdar süredirr kullıyorsun niveayı sabah akşam mı sürüyırossun temızz cilte mı uyguluyorsun yoksa spordan önce mı sürüyorsun :uhm:

ben 2 haftadır kullanıorum canım spordan once sabah kalkar kalkmaz ve spordan sonra ve aksam yatarken:KK70:

Bu kremi kullandım kokusunun mükemmel oluşu dışında birde pürüzsüz bir ten yapıyo okadar ama barbara bortun kremine geçtim 3 haftada 2 cm inceldm bilee :nazar:hemde selülitler gidiyoooooo:sm_cool::nazar:

bende bikac gündür kullanıyorum fakat bende hiç yapıs yapıs olmadı sürüyorum 2 dk içinde hemen emiliyor sürer sürmez tabikide yapısır bence 1 - 2 dk kadar bekleyin

merhaba arkadaşlar, ben iki yıldır her yaz Nivea Body Reshaping Cream Q10 Plus kullanıyorum ve oldukça memnunum. günde yalnızca bir kez ve dairesel hareketlerle uyguluyorum. 7-8 yıl kadar önce de Vichy D-Stock kullanmıştım ve ondan da oldukça memnun kalmıştım fakat Vichy fiyatları malum... Yazımın başında bahsettiğim Nivea kremi ise bir çok markette 18-19 ytl arası fiyatlara bulabilirsiniz ki bundan 1 ay kadar önce For You adlı bir marketten 16,15 ytl'ye almış bulunmaktayım(en ucuz fiyat). ayrıca bu tür kremler her seferinde duş alındıktan sonra uygulanmalıdır, aksi takdirde gözenekleriniz tıkalı olacağı için cildiniz emilim yapamaz ve krem doğru şekilde çalışamaz. selülitler mucizevi bir şekilde tabiki iyileşmiyor, zaten kremler, yağlar gibi cilt yüzeyine uygulanan kozmetiklerle kaybolması da imkansız. yenilenlere, içilenlere çok çok dikkat etmek lazım. ayrıca kesinlikle sporsuz başarı elde edileceğine de inanmıyorum. iki yıldır fitness yapıyorum ve her açıdan çok çok faydasını gördüm. kilo verme, selülitlerde azalma, streste azalma - ki bu bir çok sorunumuzun kaynağı-... geçtiğimiz yaz Quantum isimli bir zayıflama aletini denemek gafletinde bulundum ve iki hafta (10 seans) fitness yerine bu alete girdim ve iki haftada fitnessla elde edebileceğim gelişmenin çeyreğini dahi elde edemedim. her ne kadar fayda gördüğünü söyleyen insanlar olsada ben hiçbir şeyin spor kadar faydalı ve sağlıklı olacağına inanmıyorum. yazımı bitirmeden önce Nivea'dan gördüğüm faydalara da değineyim; selülitlerimde azalmalar oldu, göğüslerim hariç tüm vücuduma uyguladığım için tüm vücudumda incelme oldu (kollarım dahil), kollarımda pütürlenmeler vardı bunlar neredeyse kayboldular, cildim esneklik kazandı ve sıkılaştı ve hepsinin yanında bonus olarak güzel bir kokusu var ve teniniz ipek gibi oluyor :) fakat yeniden belirteyimki ben bu sonuçları sporla birlikte ve yiyip içtiklerime dikkat ederek aldım ve çok çok düzenli kullandım ürünü. tabii bu tarz şeyler cilt tipine, ve kişisel metabolizmaya göre farklı sonuçlar verebilirler ya da hiç sonuç vermeyebilirler bunu da unutmamak lazım.herkese iyi günler diliyorum...

bu arada tek kötü yanından bahsetmeyi unutmuşum ki o da biraz geç emilmesi. ama ben tamamen emilene kadar beklemiyorum. en fazla 5 dakika bekliyorum ve sonra giyiniyorum( pijamalarımı giyiyorum, böylece kıyafete bulamış krem de bütün gece üzerimde kalıyor).

Son düzenleme:
Geçen sene düzenli bir şekilde bir tüp bitirmiştim.
Ve gerçekten memnun kalmıştım.
Bıraktıktan sonra tekrar oluşmaya başladı anlamadım.
Kesin çözüm için kaç tüp bitirmek gerek bilmiyorum.
:sm_confused:

bende nıveanın kremını kullandım sonuc alamadım....selulıtım ve bırazda çatlağım var .kurtulmak ıstıyorum ya hiçmi çözümü yokkkkk???

bende geçengün markete gittiğimde gördüm , iki tüp biyerde 23 milyondu indirimdeymiş alsammı almasammı derken ordaki çalışan bayan ben dowu kullanıyorum oda iyi deyince onu aldım doğrumu yaptım bilmiyorum . zaten bende selülüt falan yok kilo veriyorum spor yapıyorum ama .. meraktan birde daha diri olsun diye vucudum aldım bakalım..

Arkadaşlar ben duşta iyice köpürttükten sonra işte gerekn bölgelerde:) ponza taşını gezdiriyorum.
Çok bastırmadan, bu da işe yarayabilir.
Ama kabak lifide bence en ii işe yarayan.

1 kutu bitirdim 2. kutuyu kullanıyorum selülitlerimde gözle görülür biçimde azalma oldu tavsiye ederimm herkese
spordan sonra duşumu aldıktan sonra önce masaj yapıp ardından sürersenizz faydasını görüceksiiniizzzz

bende daha dün aldım dün akşam sürmeye başladım şuanda 18 yaşındayım ve selülitlerim var.. senağlama
Ümit ediyorum sürmeye devam edeceğim inşallah selülitlerim gider çünkü yaşıma göre gerçekten hiç hoş durmuyor kafamçokkarıştı

selamlar ben bu ürünü 4 gündür kullanıyorum ve gözle görülür bi değişiklik oldu:dance:
hergün duştan sonra hafif masaj yaparak uyguladım, duşta da normal bi lifle biraz sürterek yıkadım sorunlu bölgeleri.. ilk sürüldüğü sırada hafif bi yapış yapış his oluyor ama çabuk emdi benim cildim 1-2 dakikada yapışkanlık hissi gitti, bu durum belki ciltten cilde değişiyordur bilemiyorumCADIARZU
selülitlerden kurtulmak isteyip tonla para vermek istemeyenler denesin bence, işe yaramazsa bile en kötü ihtimalle cildinizi nemlendirmiş olursunuz, kokusu da gayet hoşyerimseniben

merhaba arkadaslar, nivea'nin good bye cellulite'ini bugün aldim ve birazdan dus aldiktan sonra kullanmaya baslayacagim. gelismeleri yazarim...

X