Selülit NIVEA body good bye cellulite

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

degua

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.529
0
42
İçeriğinde bulunaN L carnitin sayesinde selilüt görünümünü gözle görülür şekilde azaltır....
bugun markette gezerken gözume çarptı aldımmm kullnmaya başlıyorum
kullanan veya faydasını gören varsa deneyimlerini paylaşabılırmiii

ben kullandım hatta hala kullanıyorum.. canım hevesini kırmak gibi olmasın ama çok bi işe yaradığı söylenemez....

ben kullandım.2 haftada bitirdim bir tüpü.gerçi ben yememe içmeme de dikkat ettim.bacaklarımda 1-1.5 cm incelme oldu.selülit görünümü de azaldı.ama kullanımı zor bence..sürdükten sonra biraz yapış yapış hissi oluyor.ve 5-10 dk sonra giysen de giysinin pamukları bacağına yapışıyo.ben şimdi dove kullanmaya başladım.kullanımı daha rahat.daha çabuk emiliyo.ben sabah akşam kullandım.masaj filan yapmadım

ben kullandım.2 haftada bitirdim bir tüpü.gerçi ben yememe içmeme de dikkat ettim.bacaklarımda 1-1.5 cm incelme oldu.selülit görünümü de azaldı.ama kullanımı zor bence..sürdükten sonra biraz yapış yapış hissi oluyor.ve 5-10 dk sonra giysen de giysinin pamukları bacağına yapışıyo.ben şimdi dove kullanmaya başladım.kullanımı daha rahat.daha çabuk emiliyo.ben sabah akşam kullandım.masaj filan yapmadım

spor yaptıktan sonra banyodan sonra mı uyguladın bu kremi ? geç emilmesii kötüüymüş ya aldımda hala kullnamadım tam olarak nasıl kulllnam gerektiği konusunda biraz kafam karşık temiz cilde uygulanması gerekmıyormu vu tur kremlerin?

canım ben hergün masaj yaptım azalma oldu ama geçmiyo bu selülitler ya çok az bi fark var

deguam ben de kullanmaya baslamadım daha ben de avonun selülit kremi vardı onu bitireyim sonra baslıcam
yalnız yapış yapış olması kötüymüş napıcaz ki onu
sanrım bi sabah 1 de aksam temiz cilde masajla uygulamak ii olacaktır

öpüldün a.s.

kullnmaya başladım bakalım sonuçları bildircem kullnıpda önerisi varsa bizlerle depaylaşırsa çok memun olurummmm
yapışyapışşş da banyoda oturup beklıyorum napayım:)
spordan sonra uyguluyorumm bende temız cilde daha çabuk gözenekler açık olduğu için emıyorrrr bakalım ne gibi değişmeler olcak ....

arkadaşlar bende 1 hafta önce kullanmaya başladım bantıyla beraber sonuc cook gusel gercı yogun spor yapıyorum ama selulıt ıcın deılde daha cok sıkılasma oldu bantlarıda cok etkılı aklınızda bulunsun...

arkadaşlar ben geçen yıl kullanmıştım 3-4 ya da daha fazla tüp. Tüm bacağa ve hatta göbek bölgeme de yapıyordum.

Aynadan kontrol ettiğimde 1 ay sonunda biraz iyileşme olmuştu ama yeterli değildi bence. Hala durum kötüydü diye düşünüyordum. Tatile de o düşünceyle gitmiştim. Ama anlayamadığım bir şey olmuştu, sahilde ve oteldeki aynalarda hiç de kötü görünmüyordum.

Hatta erkek arkadaşım bile bunu mu sorun yaptın yani sen demişti.

Sonra zaten biraz yanınca da daha az dikkat çekiyor sanırım.

Bahsettiğim düzeltme belki de normal bir nemlendiriciyle cildime masah yapsaydım olacaktı. O yüzden bu yıl almadım. Ama geçen yıldan kalan tüpü kullansam mı diye de düşünmüyor değilim:uhm::sm_confused:

evet masajın ve sureklılıgın de cok faydası var herangı bır yaglada cozulebılır bu sorun ama ıste antı selulıt oldugu ıcın bır parca daha etkılı olabılır..

evet masajın ve sureklılıgın de cok faydası var herangı bır yaglada cozulebılır bu sorun ama ıste antı selulıt oldugu ıcın bır parca daha etkılı olabılır..

selam canım sen nasıl kullnıyorsun bu kremi sellit bantlarıı nasılll bişey ya ben ilkdefa selilütleri bukdar kafaya taktım da ve ilkdefa selilüt için krem kullıyorum daha ii sonuç almak için neler yapılabilirr?
hergün düzenlii yürüyüşümü yapıyorum suyumuda içiyorm ama tamamen geçircek bişeyyokmu bu merretten kurtulmak lazım a.s

inneov este die bi ürün var kızlar içiyosunuz selüliti yok ediyormuş ama biraz tuzluu maaleseffsenağlama

ya hıc gerek yok arkadaslar su sert selülit liflerinden alsanıza bır de nıvea nın yenı cıkan selulıt kremı ıste bu kadar ıkısı 30 ytl bıle etmıyor
selülit lifi olmadan bu ıs olmaz adeta kan hucum edıyor dokulara,belki gormussunuzdur kesenin eldivenimsi olanı boyle cok sert lifler var ustunde
degısık bısı yanı hergun kullanın bakın bakalım sellülorlar nereye kaccaklar

ya hıc gerek yok arkadaslar su sert selülit liflerinden alsanıza bır de nıvea nın yenı cıkan selulıt kremı ıste bu kadar ıkısı 30 ytl bıle etmıyor
selülit lifi olmadan bu ıs olmaz adeta kan hucum edıyor dokulara,belki gormussunuzdur kesenin eldivenimsi olanı boyle cok sert lifler var ustunde
degısık bısı yanı hergun kullanın bakın bakalım sellülorlar nereye kaccaklar

selilüt lifini nerden tedarik edebilirizzz cnm ?

selilüt lifini nerden tedarik edebilirizzz cnm ?

selülit lifi diye kabak lifine deniyor sanırım kullanan arkadaşlar var büyük marketlerde ve aktarlarda bulunuyor

Kabak-Lifi-d0_th.jpg

ben aktardan almıştım 3 ytl

bu lifleri kuru cilde mi ıslak cilde mi uyguluyorsunuz arkadaşlar? :uhm:
Bir de ne sıklıkta?:uhm:
Ve ne kadar sürede az da olsa faydasını gördünüz?:uhm:

:sm_confused:

bu lifleri kuru cilde mi ıslak cilde mi uyguluyorsunuz arkadaşlar? :uhm:
Bir de ne sıklıkta?:uhm:
Ve ne kadar sürede az da olsa faydasını gördünüz?:uhm:

:sm_confused:

kuru cilde uygularsan cildi tahriş eder banyoda ıslak cilde uygulamakda fayda var sanırım keselendikten sonra iice gözeneklerı açıp buunla masaj yapmak lazım sonrada kremı sürcezzz yarın bende alıcam bu selilüt lifinden bie bu şekilde kullancam bakalım sonuça artık :uhm:

slm arkadaşlar ben de 10 gündür avonun selülit kremini kullanıyorum düzenli olarak sabah ve akşam masaj yapıyorum henüz bi sonuç yok. Gerçi spor yapmıyorum henüz ama:) Bu krem bitince dove'a geçicem. bakalım sonucu ne olacak, sabırsızlıkla bekliyorum..

selam canım sen nasıl kullnıyorsun bu kremi sellit bantlarıı nasılll bişey ya ben ilkdefa selilütleri bukdar kafaya taktım da ve ilkdefa selilüt için krem kullıyorum daha ii sonuç almak için neler yapılabilirr?
hergün düzenlii yürüyüşümü yapıyorum suyumuda içiyorm ama tamamen geçircek bişeyyokmu bu merretten kurtulmak lazım a.s

canım merabalar oncelıkle sunu belırtıyım bende kılo vermeye calısanlardanım 2o kılo gıbı bır fazlam var sımdı su nıvea kremı ve bantlarıyla sabah aksam mutlaka kremı suruyorsun cok fazla masaj yapmasanda olur ama yapmak daha da etkılı sonra bantlarıda uygun zamanlarda 8 saat sureyle yapıstırıosun ama bıraz kaygan oldugu ıcın otururken falan yapıstırırsan daha uzun omurlu olur yuruyusun ozellıkle cok etkısı oluyor bununla beraber cunku ıcerıgınde l carnıtıne var. ama kullanım suresı cok az oluyor cunku o kadar para verıosun kremın ıcınde &60 hava var gbı bantlarda 6 tane zaten ama bende cook ıse yaradıgını belırtmelıyım :KK70:

ne gibi etkileri oldu mesela? incelttimi selülitlerin gözle görülür şekilde kayıp mı oldu bende senle aynı durumdayım avonun kremlerini kullanıorum bende o da eh işte işe yarıo gibi mrk ettim ama bu ürünü.:uhm:

X