Nişanlısını öldürüp ormana gömdü!

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836

İSTANBUL'da yaşayan 19 yaşındaki Kemal A. hafta sonu gezmeye geldiği Sapanca il ormanında, aynı yaştaki nişanlısı Nuriye T.'yi bakire olmadığı iddiasıyla kesici bir aletle öldürüp cesedini gömdü.

DHA

Kemal A. dün akşam İstanbul Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip suçunu itiraf etmesiyle cinayet ortaya çıktı. Zanlının ifadesi sonrasında Sapanca il ormanında tarif ettiği yerde yapılan kazıda, talihsiz kızın kanlar içerisinde cesedi bulunarak İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Dün akşam İstanbul Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden Kemal A. bir süre önce nişanlanlandığı Nuriye T. ile pazar günü Sakarya'ya gezmeye gittiklerini; kent ormanında gezerlerken nişanlısının bakire olmadığını ögrenince kendini kaybederek öldürüp ormana gömdüğünü söyledi.

Emniyette ifade veren Kemal A.'nın, "Bir süredir beraberiz. Pazar günü İstanbul'dan gezmek için Sakarya'ya geldik. İl Ormanında dolaşırken onun kız olmadığını ögrendiğimde kendimi kaybettim. Ne yaptığımı bilmiyorum. Kendime geldiğimde elim yüzüm kan içerisinde idi. Sonra onu ormanlık alanda açtığım çukura gömüp kaçtım ve İstanbul'a geldim. İki gün rüyalarıma girince polise gelip teslim oldum" dediği öğrenildi.

Bu ifade sonrasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü cinayeti, Sakarya polisine bildirdi. Sabah saatlerinde, olay yerinin Jandarma bölgesi olması nedeniyle Jandarma ekipleri Cumhuriyet Savcısı ile birlikte İl Ormanı'nda zanlının tarif ettiği bölgede yaptığı araştırma sonucu Nuriye T.'nin kesici bir aletle öldürülmüş kanlar içindeki cesedini toprağa bir metre altında gömülü olarak buldu. Talihsiz kızın gömülü olduğu yerden çıkartılan cesedi, ölüm sebebinin tespit için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Bu arada nişanlısını öldürüp gömen Kemal A. ise suç yerinin Sakarya olması nedeniyle Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'ndan İstanbul'a giden ekip tarafından teslim alınarak Adapazarı'na getirilecek.

bakire olmadığı gerekçesiyle... kendime geldiğimde ellerim kan içindeydi, ne yaptığımı bilmiyordum bla bla bla

tahrik indirimi almaz umarım

kızın ailesine ne dedi acaba 2 gün boyunca, onu merak ettim, arayıp sormamışlar bu kız nerde diye

Ayy haberi okuduğumdan mı bilmem ama çocuğun tipi bana bir ürkütücü geldi zaten. :26:

Ayrıca bakire olmadığını söyledi kısmı belki de uydurma. Benim aklıma bu geldi ilk.

Bakire değil diye öldürüp gömdü!
İstanbul’da nişanlısı Nuriye T.’yi öldürüp Sapanca’daki kent ormanına gömen Okan A. ile ilgili inanılmaz detay... Zanlı, 2011 yılında öldürdüğü nişanlısına cinsel istismardan yargılanıp beraat etmiş!

DHA
Hafta sonu geldiği Sapanca kent ormanında 19 yaşındaki nişanlısı Nuriye T.’yi bakire olmadığı iddiasıyla öldürüp ormanlık alana gömdükten 4 gün sonra vicdan azabı çekerek teslim olan 19 yaşındaki Okan A., getirildiği Adliye’de Cumhuriyet Savcısı’na cinayeti tüm ayrıntılarıyla anlattı. Okan A.’nın, yapılan kimlik sorgulamasında ise 2011 yılında, öldürdüğü nişanlısına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı ortaya çıktı. Tutuklanan nişanlının bu davada beraat ettiği de ögrenildi.

İLİŞKİYE GİRECEKTİK

Okan A., çarpıcı ifadesinde, "Yaklaşık 4 yıldır tanıdığım, aramızda gönül ilişkisi bulunan ve nişanlım olan Nuriye Tabanca’yı ben öldürdüm. Nuriye Tabanca ile 6 Temmuz Pazar günü evlenmek maksadıyla kaçtık. Ben ailemle birlikte Nuriye’nin anne babasından kendisini evlenmek için istedim. Onlar da verdiler. Ancak bizim önümüzde büyüklerimiz olduğu için onlar evlendikten sonra bizim evlenemememiz durumu vardı. Biz de evlenmek maksadıyla kaçtık. Pazar günü en yakın yer Sakarya olduğu için Sakarya’ya geldik. Sapanca’da bir tesislerde indik. İndiğimiz gibi ormanlık alan vardı. İl ormanı olarak bilinen bu yere girdik ve bir süre yürüdük. Otobüsten indiğimiz sırada Nuriye Tabanca ’bizim yaşımız küçük olup ağabeylerimiz ve ablalarımız bulunduğundan ve bunlar evlenmemize izin vermezler’ dedi. Bunun için erken evlenmek için cinsel ilişkiye girmeye karar verdik." dedi. Katil zanlısı Okan A., sözlerini şöyle sürdürdü:

" ’BAKİRE DEĞİLİM’ DEDİ"

"Ormanlık alanda belli bir süre yürüdükten sonra bir yerde durduk. Burada kendisiyle konuşmaya başladık. Öpüştük. Tam ilişkiye gireceğimiz sırada Nuriye bana bir şey söyleyeceğini söyledi. Ben de ’dinliyorum’ dedim. Bana kendisinin bakire olmama ihtimalinin bulunduğunu söyledi. Ben de buna sinirlendim. Kendimi kaybettim. Bana, benden önce bir şahısla ilişkisi olduğunu söyledi. İsmini istedim vermedi. Ben de bu sözlerin etkisiyle şuurumu kaybettim. Ne yaptığımı hatırlamıyorum. Baktığımda Nuriye kanlar içerisindeydi. Özellikle göğsünün üstünde kanlar vardı. Korktum ve kaçtım. Nuriye benim bıraktığımda kendinde degildi. Ben kendimi kaybettiğim için neler yaşandığını bilmiyorum. Ben de Nuriye’ye birşey olduğundan korktuğum için hemen olay yerinden kaçtım."

KÜTAHYA’YA GİDİP DÖNDÜM

Panik içerisinde ormandan kaçarak Adapazarı’na geldiğini söyleyen Okan A. nişanlısının polise giderek kendisini şikayet edecegi korkusuyla önce bir otele gittiğini ancak daha sonra korkarak otobüs terminale gelerek buradan ilk kalkan otobüse binip Kütahya’ya gittigini, geceyarısı dönerek yeniden Adapazarı’na geldiğini söyledi.

Geceyi otelde gecirdikten sonra öğlen saatlerinde olay yerine gittiğini söyleyen genç sözlerini şöyle sürdürdü:

"Burayı zar zor buldum. Geldiğimde Nuriye’nin cesedini gördüm. Hayatını kaybetmisti. Dudağı patlamıştı. Adapazarı’ndan nalburden kurek ve kazma alıp çukur açarak gömdüm. Cebinde 20 lira parası vardı. Elbiselerini bilmediğim yere atıp ağabeyimi aradım. O babamla birlikte beni gelip Adapazarı’ndan alıp İstanbul’a getirdiler. İstanbul’da babam Nuriye’ye ne olduğunu söyletmek icin sıkıştırınca söyledim. Bunun üzerine babam beni polis karakoluna getirip teslim etti."

CİNSEL İSTİSMAR SANIĞI

İfadesi sonrasında tutuklanan Okan A.’nın yapılan kimlik sorgulamasında İstanbul’da 2011 yılında nişanlım dediği ve öldürdüğü Nuriye Tabanca’ya cinsel istismar suçundan yargılandığı ve beraat ettiği ortaya çıktı.

inanamıyorum ya bile bile lades diye buna denir

babayı tebrik ederim, saklayabilirdi de

sana uygun değilse ve bunu açıkca söylemişse bırakırsın ayrılırsın falan filan...öldürmek niye....ömrünü mahvetmek ceza evinde çürümek çok kötü...keşke yapmasaymış...

olay o kadar saçma ki 19 yaşında çocuk daha kendinden haberi yok nişanlanmak neden :26: ormanda ilişkiye girmek neden :26: kızda durdu durdu tam o anda mı söyledi bunu :26: bir de çocuk önceden de taciz etmiş belli ki sapık eğilimli ne diye onunla ormana gidersin ki yok nasıl oldu hatırlamıyorum yok bilmem ne allah bildiği gibi yapsın

kıza zorla tecavüz edip sonrada kız direnince öldürmüşte olabilir.Herşey olabilir.:18:

kıza zorla tecavüz edip sonrada kız direnince öldürmüşte olabilir.Herşey olabilir.:18:

aynen bencede öyle olabilir sırf bakire değil diye insan bu derece kendini kaybedebilirmi ki?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keske su bekaret kavrami hic olmasa degil mi

Keşke... Rabbim ne için yaratmış, kulları ne diye somutlaştırıyo.
Valla kadın olmanın gerçekten de bizim ülkemizde ne yazıkki hiçbi değeri yok.

Ve neye şaşırıyorum biliyo musun? Yabancı uyruklu kadınlara aşık olup evlenirken hiç böyle bi sorgulama yok bizim erkeklerimizde. Hatta genelleme yaparsak evlilikten önce rahatça yaşıyolar tüm özel şeyleri.
Ama biz Türk bayanları kesinlikle evlendiğimiz güne saklamak zorundayız kendimizi. O zamana kadar da uzvumuzun varlığını unutup, herşeyden öte onu koruyup kollamak için yaşamalıyız. Oldu canım... Oldu. Yok öle bi çifte standart... Diyorum ama... Sonuçlar da malum. Olmuş sene bilmem kaç, bizim milletimiz hala akacak olan 3 damla kan için gencecik canlara kıyıyo, Allah katında ne büyük veballer alıyo...
Çok doluyum bu konuda, okudukça duydukça yaşadıkça kahroluyorum çünkü.

aynen bencede öyle olabilir sırf bakire değil diye insan bu derece kendini kaybedebilirmi ki?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok birlikte olursak ailesi verirmiş yok bilmem ne??.Kanlı çarşaf mı götürecektin ailesine:26::26::26:.
Aallahım sen koru ya..Kızımın olmasndan korkuyorum,oğlumun olmasından da ya böyle bir insan oluverirse diye korkuyorum. Rabbim izinden ayırmasın inşallah

bnce tecavuz etti kiza, sonrada bakire degildi o yuzden oldurdum diye anlatiyor. Hayvan bunlar insan degil.

olay çok basite indirgenmiş farkında mısınız ?

çelişkilerle dolu

kıza orada tecavüz etti bence bu adam zaten önceden de istismarda bulunmuş.

Kız bu adamla niye nişanlanmış orası muamma insan kendi sapıgıyla evlenir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…