Nişanlımın benden önce izlediği ve geçmişi hakkında lütfen fikrinizi merak ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru tabiki kendi izlediklerimi düşününce örneğin grup izlemeyi severdim ama hiçbir zaman hayalim olmadı .
Ay bir de kendiniz izlediğiniz halde mi kızdınız adama 😳 sanki kendiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız. Ben izleyeyim adam bakmasın 😁 evlenince beraber izlersiniz tamam sakin olun.

ben seni anladim sen şey etme. Uye simdi biraz konunun oznesi oldugu icin uzgun tabi.
Nasıl yani kalabalık bir ortamda hepsi mi yapıyor bunu?
Sadece kadin ve erkek yok mu?
Ee teshir boyle birsey yani ama uyenin anlattigindan anladigim su,

Bir erkek atiyorum durakta aciyor, oynuyor karsidaki kadin tahrik olup saldiriyor.

Yani duz yurdum sapiginin hayali iste.

Asla çok ağır başlı düzgün biridir ona sordum ben bunlar ne bu teşhircilik bunları izleyip nasıl keyif alırsın dediğimde dönemsel merak edip araştırdığım bir şeydi o an keyif almıştım ama tabiki yanlış bir tür seninleyken asla bakmadım dedi
Bana çok ağırbaşlı görünen tipler hiç de ağırbaşlı gelmez. İçlerinde sanki başka biri var gibi gibi oluyor.

ben seni anladim sen şey etme. Uye simdi biraz konunun oznesi oldugu icin uzgun tabi.

Bir erkek atiyorum durakta aciyor, oynuyor karsidaki kadin tahrik olup saldiriyor.

Ay evet beni anladınız tam olarak bu

E tamam da canım yani sorsun. Eğer adamın böyle bir fantazisi varsa kaçarak uzaklaşsın. Yani ben olsam sorardım. Adam ne tepki verir bilmiyorum ama. Birebirde birşey yok ama grup olunca bence sıkıntı.

Belki videonun türünden çok içeriğini veya videodaki çiftin uyumunu sevmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X