Nişanlımın ailesiyle gidip görüşmem mi gerekiyor ? yoksa olduğum tavırda devam etmem mi?

onu bende söyledim o da söyledi fakat karşımıza alıp konuşabileceğimiz ortak bir yol bulabileceğimiz türden insan değiller.

sağlıklı gelmemiş olmasına saygı duyuyorum . ama tek erkek ve en küçük olunca evde sanırım bu çoğu yerde böyle.

Arkadaşım ikinci evlilik diyorsun , hiç mi akillanmadin?
Böyle evlilik olur mu sence ?
Sen adamı begenmissin , peşine düşmüşsün, herseyi yapmissin , evlenicem diye tutturmuşsun
Çok pişman olacaksın çok
Sorun aile değil, evlenmek istediğin adam , ikinciyi de bosarsin yakında emin ol
Bende ikinci evliliğimi yaptim , geçmişteki tüm hatalarımdan ders alarak yaptim , 8 senedir mutluyum sukur , gözü kara atlarsan böyle mutluluğu yakalaman imkansiz

Nişana neden arkadaşlarıyla geldi peki?
davet ettiği arkadaşlarının kız istemesinde herbirinin kendisi de bulunmuş . Çocukluk arkadaşlarıydı ve onlarında gelmesini istedi. Ailesi gelseydi de onlar gelecekti

Ailesini kenara itip sizi tek başına da olsun gelip istemiş,nişanlanmış bir adamdan ayrılmanı istemem.
Aile ile de zamanla düzelir çok fazla üstlerine gitme adımı onlar,baktık olmuyor oğlumuzu mu kaybedeceğiz diye atarlar merak etme
Kendi mutluluğunuza odaklanın

Gerçekten içine siniyor mu bu şekilde bir yola girmek?

Mutsuz olacağını görmüyor musun görmek mi istemiyorsun?
Çift olarak aramızda hiçbir sorun yok . Ama bu aile durumu beni yordu.Eğer aramızda bir anlaşamamazlık olsa devam ettirmezdim zaten.

şuan o durumdalar . oğlumuzu kaybetmeyelim diyorlar ama bana samimi gelmiyor hareketleri. evime almak istemiyorum

Tam olarak nasıl sevgisinden eminsiniz?
Seven adam ayrılır mı?
Hadi ayrıldı diyelim dönmek isteyen o olurdu.
Sizin zorlamanızla dönmüş.
Üzgünüm seven taraf sizsiniz.
Ve hep önünüze istenmeyen dul gelindin aldık seni diye çıkacak karşına.
İkinci kez boşanmak istemiyorsan ezileceksin yada ikinci kez boşanacaksın.
Ama mutluluk çıkmaz buradan

allah daim eylesin

Oğulları kıymetli olan Karadeniz'e gelin olmayı düşünmüyordur abla. Ama kıymetsiz erkek çocukları olan başka bir bölgeden evlilik yapar belki.

konuyu tekrar okumanızı rica ediyorum .
Canım benim bunu yazana kadar nedenini yazmak çok mu zordu? Konunu okuduk zaten neden ailesini alıp gelmediğini yazmamışsın. Ailesiyle kavga ettik bilmem ne yazmışsın sonra direkt nişan kısmına geçip nişanı nasıl yaptığınızı sonrasında ailesinin verdiği tepkiyi yazmışsın.
Hey allahım sanki konuyu buraya açıp akıl isteyen benmişim gibi soru soruncada cevap vermeye eriniliyor ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…