nişanlım ayaklarımı öptü

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm canlarım dün kayınvalıdem nısanlım ben hastaneye gıttık kayınvalıdemın saglık sorunu için ordan hepbırlıkte onlara gıttık ayaklarım okdr cok üşümüştükü buz tutmuş gıbıydı bende de diz altı ince corap vardı nişanlımda o çorabımı cıkarttı dolabından kalın çorabını getirdi sonra ben gıydırcem dedi gıydırırkende ayaklarımı öptü kendımı cok tuaf hıssettım kızlar yaa

İçinden gelmiş öpmüş:)
Ayaklarınıda seviyor galiba:)

ayy benim eşimdee çok öperr
ne güzell iştee kızz
vallaa
çok seviyoo demekkii
allahh nazardann saklasınn

yok yok kokmuyordu:) kıyamam ben ona yaa cok sevıyorumm canımm sevgılımmmm hayatımın anlamııı:)

ne güzel işte bazısı iğrenir ama senin ki seviyor demekki:)benim eşimde çok öper.nişanlıykende çok öperdi birde ayklarım 35 numara PITIK AYAKLIM BENİM der hep:))

ne mutlu sana ...koksa bile tok tutar,boşver..
sevene o bile güzel gelir
bende eşime uzatırım bazen ayacıklarımı ''kok bakayım'' derim,
kokar oda ''hımmm,mis mis'' der..

Ay benım askımda öpmüştu cok garıp olmustumm ben yaaa heryerımı öpuyo delı askım benım

benim herifim öpmüyor niyeküne:uhm:CADIARZU kör olmayasıca bak gör ben sana yarın öptürtmezmiyim ayaklarımı :mymeka:her yanımı öpüyonda ayaklarımı neden ayırıyon onlarda benim heeyyyt savulun ezel çoştu:teytey:

Sevgili Türkiyem
Birincisi konuyu yanlış yere açmışsınız, konu içeriğiyle ilişkiler ve duygular bölümünün ne alakası var. Lütfen forumu doğru kullanalım.

İkincisi yarın birgün, farzedinki elinizi öptü, onun içindemi konu açacaksınız.:1closedeyes:

Saygılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…