Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişanlık arıyorum

Ay bence de sakla yaa kiyma ne guzel bir gunun hatirasi dusunsene...

Kizin giymese bile sakla bence ben olsam kesin saklardim ay :KK23:

Aman, fazlalık duruyor öyle. Bende başta heves edip sakladım ama yüzüne bile bakmıyorum. Ne gereği var, değil mi ama saklamanın..

Ayyyy bu coook guzelmiss. Benimde hayirlisiyla mayis ayinda nisanim var adam giibi bir sey begenemed fakat bu elbiseyi gordum.veeeee asiiiiikkk olduuuuumm :)

Bunun straplezi bende ki askılı değil. Bende gördüğümde aşık oldum. Kırmızı halıda yürüyormuşum gibi hissetmiştim.:KK48::KK48:

littleaniqa .!.:
Aman, fazlalık duruyor öyle. Bende başta heves edip sakladım ama yüzüne bile bakmıyorum. Ne gereği var, değil mi ama saklamanın..

Bunun straplezi bende ki askılı değil. Bende gördüğümde aşık oldum. Kırmızı halıda yürüyormuşum gibi hissetmiştim.:KK48::KK48:
Ben oyle her elbiseyi begenmem. Fakat buna asiiiiiiiikkk oldum. Sizinkide ne guzeldir.. Nerden almistiniz. Off bende dun heryere baktim.boyle olagan, siradisi, herkesten farkli bir nisanlik bulamadim ne yapacam bilmiyorum. Gerci daha yeni sezon gelmedi ama insallah sansima.bunun gibi harika bir nisanlik bulurum.. :)

Ben oyle her elbiseyi begenmem. Fakat buna asiiiiiiiikkk oldum. Sizinkide ne guzeldir.. Nerden almistiniz. Off bende dun heryere baktim.boyle olagan, siradisi, herkesten farkli bir nisanlik bulamadim ne yapacam bilmiyorum. Gerci daha yeni sezon gelmedi ama insallah sansima.bunun gibi harika bir nisanlik bulurum.. :)

4 sene önce almıştım. Şimdi arasanda bulamazsın. İzmirde aldım.İzmir'deyim.

benim gibi kabarık bişey düşnmüyosanız izmir bornova da çok güzel ve fiyatı uygun satan bir mağaza var

Kızlar merhaba. Nişan için el buketi arayışındaysanız açtığım konuya bir göz atabilirsiniz

Arkadaşlar selam, Fatih ve Nişantaşı'ndaki abiye satan mağaza önerisi alabilir miyim?Nişanım yemekli ve dışarıda olacak.

X