Nişan Resimlerim 15/06/2010

CanIM benim yorum için biraz geç kaldım yine doldular yanıma guclubacismileguclubacismile
Her şeyiniz ile mükemmelsiniz bunu defalarca dile getirdim bildiğiniz gibi :lepi::lepi:
Tüm herşey öyle güzel olmuşki anlatamam inşallah düğünde de 3müz böyle ufak tefek aksilikler ile işin içinden çıkabiliriz ŞenizŞeniz
ALbumunde benimki ile benzer olmuş bende sadece kenarlarda taş falan vardı galiba ama çok benziyor modelleri kaydirigubbakcemile5 güle güle sakla onu da eee gerie kalan en güzel anılar ilerde oturup beraber bakıcaz çocuklarımıza göstercez sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2:KK3::CüvCüv:

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
inşş canım dediğin gibi düğünüzmüz de böyle atlatırız :Saruboceq:
seninki sanırım mıktanıstlı ama genel olarak çok benziyo evt :KK1: aslında seçtiğimde bu değildi ama yapıcak bişey yok artık
boshayallersmile ne kadar güzel bi dilek bu ya evt oturup bakıcaz hep beraber resimlerimize opuyorumnanaktan

canım benım hayırlı ugurlu olsun tekrardan Gülen yüzünüz hiç ama hiç solmasın çok şeker olmussun cıvıl cıvıl bir gelınnn düğününüzüde görürüz inşaallah mutluluklar:nazar:

canım benım hayırlı ugurlu olsun tekrardan Gülen yüzünüz hiç ama hiç solmasın çok şeker olmussun cıvıl cıvıl bir gelınnn düğününüzüde görürüz inşaallah mutluluklar:nazar:

sağol canım inşş seninde resimlerini görücez kısa zamanda opuyorumnanaktan

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
inşş canım dediğin gibi düğünüzmüz de böyle atlatırız :Saruboceq:
seninki sanırım mıktanıstlı ama genel olarak çok benziyo evt :KK1: aslında seçtiğimde bu değildi ama yapıcak bişey yok artık
boshayallersmile ne kadar güzel bi dilek bu ya evt oturup bakıcaz hep beraber resimlerimize opuyorumnanaktan

he bide evet üst açma kapama yeri mıknatıslı ama merak etme bizim yeğenler iki güne kalmaz bozar onu kafamçokkarıştı :roflol::roflol::roflol: hoşlarına gidiyor kafamçokkarıştı
biraz fazla hayal kurdum sanırım ama evet inşallah ileri günlerde öyle olucaz aklinialirimsmile

Bitanem,
tekrar tekrar tebrik ediyorum,
çok yakışan bir çift olmuşsunuz,Allah nazarlardan korusun...
yüzünüzdeki gülümseme hiç kaybolmasın...
mutluluklar...

he bide evet üst açma kapama yeri mıknatıslı ama merak etme bizim yeğenler iki güne kalmaz bozar onu kafamçokkarıştı :roflol::roflol::roflol: hoşlarına gidiyor kafamçokkarıştı
biraz fazla hayal kurdum sanırım ama evet inşallah ileri günlerde öyle olucaz aklinialirimsmile

çok güzel bi hayal hiçte fazla değil olumunekankayizsmile
sakla bence ben sakladım bile
görmek isteyen ufağa baksın :jeyyar:

Bitanem,
tekrar tekrar tebrik ediyorum,
çok yakışan bir çift olmuşsunuz,Allah nazarlardan korusun...
yüzünüzdeki gülümseme hiç kaybolmasın...
mutluluklar...

ablacımm çok sağol
umrım sizinki gibi bir evliliğimiz olur opuyorumnanaktan

Maşallah Allahım nazarlardan saklasın yüzünüzdeki gülümseme bi ömür boyu hiç kaybolmasın inşallah :nazar:

Güzeller güzeli arkadaşım:asigim:
Allah nazarlardan korusun seni.
O kadar doğal bir güzelliğin var ki...
Kıyafetin, o güzelim saçların....
Herşey herşey mükemmel gözüküyor.
Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Hep mutlu olun inşallah...
Herşey gönlünüzce olsun...Şeniz

Güzeller güzeli arkadaşım:asigim:
Allah nazarlardan korusun seni.
O kadar doğal bir güzelliğin var ki...
Kıyafetin, o güzelim saçların....