Nisan da transfer gününü bekleyenler...

pera80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
208
20
benim ayın 16 sında transferim var, benimle beraber nisan transferi kimler var ses verin. Estrofem alıyorum şimdilik 1 tane daha artmadı, sizde durumlar nedir? Her doktorun tedavi şekli farklıymış siz hangi ilaçları alıyorsunuz?

bende varım 9 nisan transfer hazırlığına başlıycaz donmuş transferi olucam inş...

ben varım canım 19 nisanda transferim clamara bant kullanıyorum şuanlık
Merhaba canım gününü nerden biliyorsunuz?bende bu ay dondurulmuş embriyo verilecek.estrofem kullanıyorum.bugün adetin 7 günü.ama ne zaman transfer olacağını bilmiyorum.perşembe kontrolümüz var.

Merhaba canım gününü nerden biliyorsunuz?bende bu ay dondurulmuş embriyo verilecek.estrofem kullanıyorum.bugün adetin 7 günü.ama ne zaman transfer olacağını bilmiyorum.perşembe kontrolümüz var.
adetin ikinci günü gittim canım doktor belirledi günü hemen 14 nisan kontrol 19 nisanda transfer dedi

Bnde transfer oldm dün test günümü bekliyorum Allah herkezin yardımcısı olsun inşallah

Benim transfer günüm pazartesi transferden önce ne yiyip ne içiyorsun. Benim doğal siklusta dondurulmuş embiryo transferi yapilcak hiç ilaç kullanmadan fakat ben nar suyu içtim baya rahim kalınlığımı beğendi doktor öneririm sizede. Transfer sonrasi da ananas diyolar ama onu denemedim siz neler yapıyosunuz

Rahim kalınlaştırmak için hiç mi ilaç vermedi? Duymamıştım daha önce hadi güzel haberler bekliyoruz

Bu arada ben 2 adet estrofem almaya başladım, ama ikisini aynı anda alıyorum değişik alan var mı

İmdaattt ya bugün bi arkadaşımla konuştum sabah akşam alıyomuş estrofemi ben 3 e çıktı 3 ünü aynı anda alıyorum sizde nasıl?

merhabalar

benimde 21 nisanda yapıldı transferim beklemedeyim.... transferden sonraki 2 gün ara ara kasığımda batmalarım oldu şimdi az az oluyor yine tuttu mu bilmem ama çooook dua ediyorum inş rabbim vermiştir. Allahım isteyen herkesin yüzünü güldür...

25 sinde tranfer oldu bende bekliyorum 8 Mayıs sonuç sizlerin ne oldu sonuc

benimde 3 nisanda kan testim var arakdaşlar Allah yardımcımız olsun inşAllah hiç bir belirti yok idrar tesi yaptım dayanamadım ondada bişey çıkmadı benim gibi olupta hamile olan varmı aranızda...

X