Nisan Bebeklerinin Cinsiyetleri

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar nisan annelerinin cogu bebeklerinin cinsiyetlerini ogrenmislerdir sanirim.Hadi bakalim ogrenenler yazsin bakalim nisan ayinda kac kiz bebek kac erkek bebek dogucak gorelim.yerimseniben

Ben henuz ogrenemedim ama ogrenince hemen yazicam soz..

• Konu Sahibi EU1
bende henüz öğrenmedim ama çatlıyorum valla hayırlısı olsun hepimize.

• Konu Sahibi EU1
bana doktorum erkek olma ihtimali yüksek dedi. bakalım hayırlısı

• Konu Sahibi EU1
benim sali gunu belli olacak insallah cok merak ediyorum hemen yazicam kizlar gorusmek uzere

• Konu Sahibi EU1
Selam kızlar,
benim bebeğim erkek :)

• Konu Sahibi EU1
selam
bana doktorum 14 haftalıkken erkek olacağını söylemişti .cuma günü tekrar gitcem.değişiklik olmazsa oğlum olacak

• Konu Sahibi EU1
kizlar bende haftaya ogrenecem bakalim ilk kiz habeirni belki ben veririm sizlere:)

kizlar gostermedi benimki utandi sanirim kiz ama cok merak ediyorum neyseki herseyi normal sukurler olsun arkasini dondu birdahada ne yaptiysa donduremedi doktor sonrada uyudu zaten

Gaye ne kadarlik hamissin canim sen.Gostermemis bebis.Sevin iste cok edepli olcak :)))

Kizlar bu ne ya masalah hep oglan abovvv hec kiz haberi yok olmadi yani :))

Bu arada kizlar gebelik takvimi olmayana yapabilirim isteyen burdan bana iletsin.

slm arkadaşlar.bende 16+2 haftalığım.bugün doktora gittim %95 erkek dedi.bakalım bidahaki kontrole tam olarak söylerler.

yaa nısan erkek ayımıdır nedır herkesın erkek benım obur hafta bellı olacak bellı ama gıtmedım kontrol gunumu beklıorum annıs adayı bennn takvımmm ıstıyorum yardımcı olursan sevınırım nasıl yapıcam bılemedım:sm_confused:

abuasli canim doktorlarin verdigi bebeginin tahmni dogum tarihini yaz buraya ben sana yaparim

Evet ya hep erkek bense kiz istiyorum yaa

annıs adayı tahmını dogum tarııhı 22nısan ınsallah cok tsk ederım ınsallah allah gonlune gore verırı ama okudugum kadarıyla nısanda herkes erkek marttakıler kız sahıbı ıns hayırlısı

Canim simdi benim bu yazima gir alinti yap yeri var ya ordan gir su ustteki resmin linki var bu yazimin hemen ustunde. [ url ile basliyo [/url] ile bitiyo.Ama dikkat et [QUOTE yazisini alma.Bu linki kes burdan sag tusla ve KONTROL PANELINIZ yazan yere gir orda imza ayarlariniz yaziyo oraya gir orda mesaj kutusu gibi kutu var oraya bu linki yapistir.Bu kadar takildigin bir yer olursa sor anlatirim.Hadi kolay gelsin.

merhaba kızlar..bende 15 haftanın içindeyim,doktorum erkek olacağını söyledi.. nisan ayı erkek ayı galiba..

merhaba, 21 nisan tahmini doğum tarihi. bana da takvim yapar mısın?

Haydaaaaa ne bu ya resmen nisan ayi erkek ayi benimkide erkekse artik tamam diyecem kesinnnnnnnnnnn valla cok sasiriyorum hicmi kiz yok yaaa :uhm:

Beyza canim simdi bu yazima gir ve asagidaki linki al yukarda anlattim abuasli icin ayni islemi sende yap.Senin link bu yazida ama bu yazima gir ve linki al ama dikkat et QUOTE yazan yaziyi alma ve yukarda yazdiklarimi uygula.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…