🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bakalım yapıcam bişiler artık. Gecikme olsun da inşallah. Senin kanaman kırmızı mı geliyor canım? Kahve pembe mi?
Pembe kirmizi da oldu ama simdi durdu. Ben eski yumurtami attim 2 tane vaedi ya onlari 3.ye tutundu bebisim

Daha da koyulasmiss kizlar beta dun 60 di bugun tekrae vericem kanamam da durdu ustune gordum ya insallah yukselmistir

Eklentiler

• 16823169658716753191811274589603.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 33
Erken olan 2 gece önce kaset de dün sabah ama accayip belirsiz gölge. Yine merakıma yenik düştüm hahshs

Eklentiler

• Screenshot_20230423_195901_Samsung Internet.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20230423_195845_Samsung Internet.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 38
Adetine ne kadD kaldı canım belirtin biseyin var mi
6 gün kaldı canım şu an. Gögüsucu hala şiş. Yumurtlamadan beri akıntım geçmedi. Kasıklarda özellikle sağ, doluluk batma oluyor ama öğle ağrım yok sadece varlığını hissediyorum ve bol bol çiş ama hep sık tuvalete giderin ona bişey diyemem o yüzden

Daha erken ama belirtiler var kuzum. Hadi inşallah bebiştir canım

Kızlar selam
Pcos'um var. Adetin 4. günü başlayarak 10-14 nisan tarihlerinde femara kullandım. 18 nisanda kontrolüm vardı çatlatma iğnesi yapılacaktı. Ama hiçbir yumurtam oluşmamış/büyümemiş. Femaraya başladığım gün 9mm olan yumurtamda yok olmuş. Doktor bugün yine kontrole çağırmıştı ama işten izin alamadığım için gidemedim. Böyle bi durum yaşayan var mı ne yapmam lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…