🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Evet doktorum adet olursan 1. Günü haberleşelim demişti yine 3. Günü çağırır diye düşünüyorum gecen ay nasılsa öyle devam eder heralde yine ignelenme vakti bana
Ben de şimdi kan vereceğim ben de karar vermeye çalışıyorum ne yapsam birdahaki ay diye

12.gun kan verdim negatif..

Yaa geldi mi ama sevindiysen ben de sevindim canım o zaman. Hayırlısı olsun. Sağlıkla en doğru zamanda gelsin bebişiniz
Sevindim canım ya uzasaydi bu ayı boş geçirmek zorunda kalacaktım eşim yurt dışına çıkacak. Ama simdi ignrden sonra 3 gün burda o günleri degerlendircem artık

Kanda ne çıkacakmış merak ediyorum. Beni doktor tek muayene etmişti. Hiç kan verme işini blmiyorum canım. Neye bakacak acaba?
Yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakıyor sanırım kan değerine yansıyormuş ama yanında ulstrasona da bakmak lazımmış normalde, fakat bir daha muayeneye geldiğinde ben anlarım dedi

Çok haklısın canım. 6 gün çok çok erken bir zaman aslında kanı alırlarken demiyorlar mı erken diye. Benim doktorum idrar testi bile yapma yanılırsın dedi. Adet gecikmeden 2-3 gün sonra gel bakalım dedi. Kan testi bile vermemi istemiyor aslında. Tanıtıcı olabiliyormuş çünkü. Çok üzüldüm negatif sonuç almana. Acele etmemek lazım. Senin muhtemelen daha iğnenin etkisiydi o.

Ay imla hatalarımdan yazdığımı okuyamadım. adet gecikmesi olduktan sonra, yani bat'tan 2-3 gün sonra gel dedi. Tanıtıcı = yanıltıcı

Yani bence de bir de döllenmenin yumurtlamayla alakası yok bence geç döllenedebilir, karar verip üzülmek için erken bence.

Kız oruç tutıyorz ama sahurdan önce mantıklı. Şimdi ben değerlendirmelere devaö etcem dimi asıl olay şimdi başlıyot

Ay kızla
Kız oruç tutıyorz ama sahurdan önce mantıklı. Şimdi ben değerlendirmelere devaö etcem dimi asıl olay şimdi başlıyot
Aynen sahur olabilir sanki. Evet canım gün aşırı değerlendirin inşallah. Bir gün mola vere vere deneyin. Sperm içerde uzun süre yaşadığı için zaten önemli olan öncesinde yapabilmek. Yumurtanın ömrü 24 saat. Ondan sonra yapsan da etkili değil bildiğim kadarıyla. Senin bugüne kadar olan denemelerin de çok çok kıymetli. İçerde pusuda bekleyen spermler vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…