nisan anneleri yalancı sancı ve ağrılar varmı?

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
ya kızlar benim ara sıra yalancı sancı ve ağrılarım oluyor. sizdede varmı? merak ettim ama sakın korkmayın 7. aylarda normal çünkü bebegimiz hızla büyüyor. tabi sancı ve ağrılar geçmesse ,aralıkları sıklaşırsa, suyunuz gelirse sağlık kuruluşuna başvurun. :asigim:

nisan anneleri nerdesinizzzz vay bee ne güzel kimsenin ağrısı sancısı yok sevindim. kimse paylaşmıyo yada paylaşmak istemiyooo senağlama

Benim oluyo ve her seferinde elim ayagim buz kesiyo korkudan doguruyom galiba diye.Kramplar zaten bu isin cabasi.Birde dogum yapacagimiz bolgedeki kemiklerim cok agiriyo normalmi bilmiyorum.Yururken falan o kemiklerim sanciyo.Randevumuza az kaldi doktoruma sorucam bakalim.

anniş adayı en iyisi dr sormak tabide bence normal çünkü bu aylarda ve sonrasında bebgimiz çook hızlı büyüyecek ve dogal olarak agrı sancı yapacak dikkat edersen bebiş hep uyanıkken çook hareket ettgi zamanlar sancı ve agrılar oluyoor (en azından benim öyle) bebişler 7 aydan sonra haftada falan 200-300 gr alıyo çook hızlı büyüyecek.

Bir kaç kez sabah erken saatte karnım patlayacakmış hissiyle uyandım.Tuvalet ihtiyacı zannettim önce ama gecmedi.Demek sancı.İnsan dönemiyor bile.

evet benimde 2 ,3 kere oldu baştan soğuktan ve tuvalet ihtiyacını yapmadığımdan kaynaklanıyo falan sanmıştım meğer yalancı sancı ve ağrılarımmış ama bunun şiddetlisini düşünmek bile istemiyorum ben yaa:1no2:

X