nisan anneleri çıldıracam ne zormuş ya

pxixrxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2006
144
1
46
günaydın kızlar valla 6 dan beri uykum yok kaçtı... düşün düşün.. şimdi bizim bebeklerimiz nisanda doğacak ya (inşaallah) 0-3 aylık dönem mayıs haziran temmuza gelecek 3-6 aylık dönem ağustos eylül ekime gelecek yani ilk üç aylık dönemle ikinci üç aylık dönemin yarısı yaza yani havaların 35 derece olduğu zamana denk gelecek

ben çıldıracam mağazalara gidiyorum hep kalın penye kadife giysiler var bir tek çıtçıtlı bodyleri uyum sağlıyor. biz bebeklerimize yazlık elbise slopet yani ince şeyler giydirmeyecekmiyiz yani hiç kısa kollu giymeyecekler mi yazın onlarla dışarı çıkarken uzun kollu tulumlar mı giydirecez sadece sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba diyorum şimdilik idareten alıcazda yazın onlarla berabermi cicilerini alıcaz ooooooooooofffffffffff çıldıracam :1no2::çok üzgünüm:

:))
dert etme canım yahu,bebişinle alışveriş daha tatlı olur:))
al bi hastane çıkışı şimdilik yeter,zaten kıyafet dışında o kadar çok şey var ki alınması gereken,alışverişsiz kalmazsın merak etme:))
hayırlı doğumlar:))

Paniğe gerek yok ben 2008 nisan annesi olarak şunu söyliyebilirim sana henüz erken zaten kıyafet vs almak için şubatı bekle. hemde hepisini doğmadan alıcaksın diye bir şart yok temmuzda ağustosta ince ciciler alırsınız nolacakki hoş ben evdeyken o sıcaklarda kızım hem atlet kilotla tuttum evde doktor tavsiyesi ile çok terliyordu meleğim yazık.

X