nısan anaları kac kılo verdınız

zeymi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
224
0
kızlar ben 84 kıloyla hamıle kaldım 105 le dogurdum sımdı 80 kıloyum sızın durumlar ne alemde merak ettım:lepi:

çok iyi vermişsin tebrikler
ben de 52-53 arası hamile kaldım 15 kilo almıştım kızım iki aylık olmadan 53e düşmüştüm hala aynıyım

benim daha 4 kilom var 18 kilo aldım hamile olmadan 57 kiloydum hamileliğimde 75 kilo oldum şuan 61 im umarım veririm 4 kiloyuda

64 kıloyla basladım 12 kılo aldım 4.ayımız bıttı 65 kıloyum amakocaman bır gobegım var sezeryan gobegı deyıp kendımı avutuyorum:)))

bana tam bir moral bozukluğu oldu okuyunca bu sayfayı, yokmu benim gibi verememiş olan, ben 67 kilo ile hamile kaldım 80 ile doğuma girdim, ama sadece 5 kilom gitti sonra sütüm azalınca yedim ve 3 kilo aldım şimdi aldığım 3 kilonun 2 kilosunu verdim, bakalım daha vermeyi bekliyorum artık tek umudum 6 ıncı ayın sonunda ek gıdalara geçtikten sonra verebilmem...

ben de 23 kilo almıştım 4 ayda sadece 10 kilo verebildim
2 haftadır artık hafif bir diyete başladım
olmayacak başka türlü

bende 23 nisanda dogum yaptim en az 14kilo fazlam var delircem yemeyi kesiyorum sut azaliyor yiyorum cok almasamda vermiyorum Allahtan sezaryana ragmen gobegim iyi durumda birde catlak yok bunlarla avunuyorum iste rezalet degil mi?sabahlari sirkeli ilik su icsem mi kizlar ay nelerden medet umuyorum ya (

Ben de 60 kilo ile hamile kaldım 15 kilo aldım şu an 66 kiloyum. Kilo vermek için az yiyim diyorum ama benimde sütüm azalıyor ve oğlşuma yetmiyor. Çok sinirim bozuluyor ama yapacak bir şey yok sanırım. 4 ayda hamilelik öncesi kilolarına dönenleri hem çok kıskandım hem de tebrik ettim doğrusu. Darısı başımıza inşallah

moralinizi bozmayın bu biraz bünyeyle ilgili galiba ben de sezeryanla doğum yaptım ve kilo vermek için ekstra hiç bir şey yapmadım aksine emzirdiğim için çok acıkıyorum ve aşırı yiyorum ama gene de gitti kilolar siz de kendinizi sıkmayın bence

evet kızlar füsfüs dogru söyluyor,bunyeyle alakalı sanırım.ben 48 kıloyla hamile kaldım,cok kotu bır hamılelık gecırdım,9 ay 9 yıl gıbıydı.10 kılo alabıldım 58 oldum.sezeryanla ıkıncı dogumumu yaptım,bırıncı de sezeryandı.sımdı 45 kıloyum,gobek falan da yok.bende cok sık acıkıp yıyorum aslında.emzırdıgınız surece kolayca verırsınız.sıkmayın canınızı

benim gibisi yoktur herhalde hamileliğimde 13 kilo aldım doğumda 6kilo gitti 4 ay içinde 7 kilo aldım süt olsun diye ha bire götürdüm sütüm azalır diye çok korkuyorum bu gidişle 10 kilo daha alırım

45 kilo ile hamile kaldım 65 ile doğuma gittim. suan 52 yim göbek dahil ((sengözlerimebaksanab

ah ahhh,60 kiloyla hamile kaldımm
15 kilo aldım
şu an 65 immmm
daha gidecek kocaman 5 kilo var...
altı aydan sonra rejim paklar beni anlaşıldı durum:):)

arkadaslar ben 32 kılo aldım yanlıs okumadınız 64 kıloyla hamıle kaldım 96 kılo ıle doguma gıttım hastaneden geldıgımde 91 kıloydm sezeryanlada ılıskılı tabıkı,su an 69 kılyum sadece 5 kılom kaldı ve hıc rejım yapmadım...

canım yalnız değilsin inan.. bende 74 le hamile kaldım 90 kg ile doğum yaptım 8 kilo gitti doğumdan sonra 82 ile hala geziyorum.psikolojim bozuldu valla.eşimde habire ne zaman zayıflayacaksın dedikçe daha da stres yapar oldum yaaa..emziriyorum ama emzirdikçe acıkıyorum ve yemek yemek zorunda kalıyorum ama işin kötü tarafı canım da hep kalorili şeyler çekiyor tatlı hamu işi çikolata... bol su içiyorum ama metobolizman aynı ne alıyorum ne de veriyorum kiloları bu yüzden...benimde tek tesellim eylül de işe döncem ozaman kilo verebilirim inşallah.çünkü evdeyken daha çok yediğimi anladım.midemin disipline ihtiyacı var anlayacağın canım:mymeka:

OFFF OFFF BENDE 74 KİLO İLE HAMİLE KALMIŞTIM 84 İLE DOGUM YAPTIM EVE GELDİM 1 HAFTA SONRA 78 OLDUM ŞİMDİ 75 KİLOYUM AMA SANKİ TARTI YANLIŞ GÖSTERİYOO GİBİ GÖBEGİM VAR ESKİ KOTLARIM OLMUYO SAYILIR BAZILARI KAFAYI YİCEM YA İŞEDE BAŞLADIM AMA KİLOLAR YAPIŞTI ÜSTÜME ANNEMDEN BİR TON LAF İŞİTİYORUM HERGÜNN klava:

kızlar bende aynı durumdayım 57 ile hamile kaldım 22 kilo aldım şuan 68 kiloyum kiloda bir kıpırdama yok hiç bir kıyafetim olmuyor çok canım sıkılıyor

of offf bende 57 kiloyla hamile kaldım 70 ile doğuma gittim 4 ay oldu ama ben halen 65 kiloyum ne alıyorum ne veriyorum nolacak bilmiyorum...eski kilolarına dönenler nasıl verdiniz emziriin diyolar ama emzirmeklede verilmiyor işte....benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…