Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Bazen bazı konulardaki siz olsaydınız napardınız lafını anlayamıyorum. Bu hareketler sana göre normalse evlen tabiki ama değilse yapılacak şey belli değil mi?
Baban haklı bence. Gözleri kırmızıydı diye yazınca bi şüphelendim zaten sonra babanızın dediklerini okudum şüphelenmekte çok haklı. Madde kullanıyor olabilir bence.

3 Yıldır beraberiz ben ondan daha çok istedim tabi ama yinede hep rızası vardi.kendi diyodu gel Bi an önce alalım tarihi diyodu
Sizden ayrılamamış siz ayrılın diye olay çıkartmış. Bariz size oynamış. 3 yıldır pislik halini görmediyseniz bu kesinlikle siz ondan ayrılın diye yapılmış bir oyun.

Herseyi onla yaşamıştım. Özel herseyi
Ya düşündüğün bu mu? Her ne olursa olsun ayrıl, asla ardına bakma,neyi var neyi yoksa derhal geri yollasın ailen sen hiç muhatap olma sakın bir kez bile konuşma her yerden de engelle. Sonra al karsına anneni anlat birlikte olduğunuzu dünyanın sonu mu canım?ne olmuş birlikte olduysan zaman değişti şimdi cocuklu bekar kadınlar bekar erkeklerle evlenebiliyor.

Bu kadarı asla normal değil başın yolundasınız bitmesi en doğrusu iki insan tartışa bilir ama bir başkasının yanında değil birde böylesi bir günde asla değil

Bence aslında madde kullanıcısı olabilir böyle bir kız vardı anlayamıyordum neden böyle? Olduğunu sonra boşandı eşinden eşi madde çıktı kanında dedi hiç bilmiyordu karısının içici olduğunu yada psikolojik olarak. Kötü durumda birisidir bu tarz toksit kişilerden hep uzak dur çünkü evlenınce bunun. Bin misliyle karsilasacsksin

Evlende gör!!!
Ne aşağılama biter ne dayağı,ağzın burnun yer değiştirir.İki seviştim diye adama kendini mahkum sanman seni müebbet hapis hayatı verir İstesende sonrasında seni bırakmaz en ummadığın zamanda kafana sıkar.ALLAH in verdiği aklı kullansak bunlar hep işaret ,son çıkış kaç kaç diyor sana.
Adam ya deli,ya şizofren ya bağımlı.Diri diri mezara girmek istiyorsan hiç durma baş nikahı .....

Annesine öyle davranan size neler yapmaz bir düşünün.

. En son çok kötü kavga ettik. bana seni annen bile sevmiyo dedi. Ondan önceki hersey silindi kafamda. siz olsaydınız ne yapardınız?

Birde ne zaman beni görmeye gelicek olsa buna niyetlense o zamana gelene kadar hep Bi sorum sıkıntı oluyodu. Annem bile çok dengesiz bi çocuk evlenecek ciddiyet yokmus onda dedi.

Bu kişiyle ilgili temmuz ayından beri bir sürü konu açmışsın. Aynı kişi diye tahmin ediyorum.

Geçen sene temmuz ayından da önce ayrıl barış garip bir ilişkiniz varmış.

Koyu yerlerin çoğu adamın karaktersizliğinin özeti.

Ne diyelim. Mutluluklar (!). Ne demişler " herkes kendine layık gördüğü hayatı yaşar"

Ne için tahlil yapılmıştı? Şüphelenip tahlile mi götürmüştünüz?
Yok.biz evlilik için kan testi yaptırmıştık. Bi arkadaş burda gözleri kızarıksa belki madde kullaniyo olabilir demisti. Ben de ona dair kullansa teste çıkardı dedim.ama cikmayabilirmis öyle dediler

Evlenmiycem bitti o iş zaten

Bunun için kendini mecbur hissedip evleneceksen evlenme. Daha büyük bir ateşe atarsın kendini. Birlikte oldunuz diye hayatın bitmedi. Sevdikten sonra çoğu erkek böyle şeyleri sorun etmiyor. Ciddiyim.

Yok kız hepsini okudum birlikte olmak dışında herşeyi yapmışlar da vicdan hissediyormuşmuş. Senaryo hep aynı.

Önceki konularının birine göre, nişanlı bey (!) barışmak için cinsellik istemiş sanırım. Eğer doğruysa öyk!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…