Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Bazen bazı konulardaki siz olsaydınız napardınız lafını anlayamıyorum. Bu hareketler sana göre normalse evlen tabiki ama değilse yapılacak şey belli değil mi?
Baban haklı bence. Gözleri kırmızıydı diye yazınca bi şüphelendim zaten sonra babanızın dediklerini okudum şüphelenmekte çok haklı. Madde kullanıyor olabilir bence.

3 Yıldır beraberiz ben ondan daha çok istedim tabi ama yinede hep rızası vardi.kendi diyodu gel Bi an önce alalım tarihi diyodu
Sizden ayrılamamış siz ayrılın diye olay çıkartmış. Bariz size oynamış. 3 yıldır pislik halini görmediyseniz bu kesinlikle siz ondan ayrılın diye yapılmış bir oyun.

Herseyi onla yaşamıştım. Özel herseyi
Ya düşündüğün bu mu? Her ne olursa olsun ayrıl, asla ardına bakma,neyi var neyi yoksa derhal geri yollasın ailen sen hiç muhatap olma sakın bir kez bile konuşma her yerden de engelle. Sonra al karsına anneni anlat birlikte olduğunuzu dünyanın sonu mu canım?ne olmuş birlikte olduysan zaman değişti şimdi cocuklu bekar kadınlar bekar erkeklerle evlenebiliyor.

Evlilik tarihi almak için bursaya nisanlımın yanına gittim.1 haftadır gel halledelim diyodu.gittim.hersey güzel başladı. Kahvaltıya oturduk.gidip öpmek sarılmak istedim,dur başım ağrıyor zaten dedi. sonra, ara ara dalıp gidiyordu. Nedenini sordum basim agriyo dedi.gozleri kıpkızarıktı.bisiy demedim.Zaman geçti. nikah dairesine gittik.tarihi aldık. Bahçeye indik, gel sarılalım kutlayalım hayatım dedim,mutluydum, dur şimdi başım agriyo insanlar var dedi.gene bisi demedim.yururken bana,nikah dairesinde kadın sana bisi sordu, duymadın, zaten hep duymuyosun dedi..bende duymamış olabilirim, bunu neden büyütüyorsun, anlamıyorum sabahtan beri başım ağrıyo diyip duruyosun, dedim.yolda tartıştık. Cicek koparip kokladim yolda,ona bile laf etti.niye kopardin ne diye kopardin diyip soylendi.Eve gittik.iceri girdiğimiz an basladi, Bi anda sinir krizi geçirdi,şok oldum..anlayamıyodum. ne yapmıstım ki,diye düşündüm. Cevap bulamadım.annemin aldigi saati, ailesinin yanında yere attı.istemiyorum diye bağırdı.sonra,kalkip benim üstüme resmen yürüdü.ailesi oradaydı,annesi yengesi de vardı.benim üstüme yürüdü.sonra içeri geçip kendimi aticam dedi annesi yanına gitti yengeside. Yemin ederim hicbisey anlamıyodum.evdeyken annesine de bagirip cagiriyo az cok.huysuzlugunu onada yapiyodu.icimden,demek annesine de ayni diye dusundum. Sen evliliğe hazır değilsin bence oyuzden böylesin dedim..çünkü ben oyle anladim.anneside duydu.
ne olmustu da bana oyle yapti ,nası oldu anlamadım. Sonra ben evden çıkıp otogara gittim.suan kendi evimdeyim.hersey şaka gibi annesi beni aramadı bile. Siz olsanız ne yapardınız? Çocuğu ilk gördüğünde,babam onda Bi gariplik olduğunu sezmisti. Babamın yanına oturdugunda,Yanımda titriyor çocuk demisti.bizde heyecan demiştik. Ama babam Bi türlü heyecan olduğunu düşünmedi.
Bu kadarı asla normal değil başın yolundasınız bitmesi en doğrusu iki insan tartışa bilir ama bir başkasının yanında değil birde böylesi bir günde asla değil

Bence aslında madde kullanıcısı olabilir böyle bir kız vardı anlayamıyordum neden böyle? Olduğunu sonra boşandı eşinden eşi madde çıktı kanında dedi hiç bilmiyordu karısının içici olduğunu yada psikolojik olarak. Kötü durumda birisidir bu tarz toksit kişilerden hep uzak dur çünkü evlenınce bunun. Bin misliyle karsilasacsksin

Evlende gör!!!
Ne aşağılama biter ne dayağı,ağzın burnun yer değiştirir.İki seviştim diye adama kendini mahkum sanman seni müebbet hapis hayatı verir İstesende sonrasında seni bırakmaz en ummadığın zamanda kafana sıkar.ALLAH in verdiği aklı kullansak bunlar hep işaret ,son çıkış kaç kaç diyor sana.
Adam ya deli,ya şizofren ya bağımlı.Diri diri mezara girmek istiyorsan hiç durma baş nikahı .....

Evlilik tarihi almak için bursaya nisanlımın yanına gittim.1 haftadır gel halledelim diyodu.gittim.hersey güzel başladı. Kahvaltıya oturduk.gidip öpmek sarılmak istedim,dur başım ağrıyor zaten dedi. sonra, ara ara dalıp gidiyordu. Nedenini sordum basim agriyo dedi.gozleri kıpkızarıktı.bisiy demedim.Zaman geçti. nikah dairesine gittik.tarihi aldık. Bahçeye indik, gel sarılalım kutlayalım hayatım dedim,mutluydum, dur şimdi başım agriyo insanlar var dedi.gene bisi demedim.yururken bana,nikah dairesinde kadın sana bisi sordu, duymadın, zaten hep duymuyosun dedi..bende duymamış olabilirim, bunu neden büyütüyorsun, anlamıyorum sabahtan beri başım ağrıyo diyip duruyosun, dedim.yolda tartıştık. Cicek koparip kokladim yolda,ona bile laf etti.niye kopardin ne diye kopardin diyip soylendi.Eve gittik.iceri girdiğimiz an basladi, Bi anda sinir krizi geçirdi,şok oldum..anlayamıyodum. ne yapmıstım ki,diye düşündüm. Cevap bulamadım.annemin aldigi saati, ailesinin yanında yere attı.istemiyorum diye bağırdı.sonra,kalkip benim üstüme resmen yürüdü.ailesi oradaydı,annesi yengesi de vardı.benim üstüme yürüdü.sonra içeri geçip kendimi aticam dedi annesi yanına gitti yengeside. Yemin ederim hicbisey anlamıyodum.evdeyken annesine de bagirip cagiriyo az cok.huysuzlugunu onada yapiyodu.icimden,demek annesine de ayni diye dusundum. Sen evliliğe hazır değilsin bence oyuzden böylesin dedim..çünkü ben oyle anladim.anneside duydu.
ne olmustu da bana oyle yapti ,nası oldu anlamadım. Sonra ben evden çıkıp otogara gittim.suan kendi evimdeyim.hersey şaka gibi annesi beni aramadı bile. Siz olsanız ne yapardınız? Çocuğu ilk gördüğünde,babam onda Bi gariplik olduğunu sezmisti. Babamın yanına oturdugunda,Yanımda titriyor çocuk demisti.bizde heyecan demiştik. Ama babam Bi türlü heyecan olduğunu düşünmedi.
Annesine öyle davranan size neler yapmaz bir düşünün.

dedi.seninle barışmak için tek şartım benimle yatman dedi.. bunu diğer kız arkadaşlarına da soylermisin dedim. onlar senin gibi değil dedi gülerek.sana vicdanen dürüst olup anlattığım şeylerden beni vuruyorsun dedim. [Cinsellik konusunda Cok bisey yaşamadığımı da biliyo].

. En son çok kötü kavga ettik. bana seni annen bile sevmiyo dedi. Ondan önceki hersey silindi kafamda. siz olsaydınız ne yapardınız?

Ben çok seviyodum onu.oda sevmiştir belki artik bilmiyorum. Ama karakter olarak anlaşamıyorduk. Hep inat yapiyodu. Ben mesela bi sorun olunca gerekirse o an tartışalım kavga edelim ama tatlıya bağlayalım kafasında oluyodum. genelde zaten kizsamda dönüp arayan ben oluyodum. o ise telefonu suratıma kapatıp uzaklaşan biriydi. Buda beni sinir ediyodu. en son Nisan için bizi çağırdılar ailecek. alışveriş için. gittik. yüzükler alınırken elli kez sordum.eminmisin gerçekten istiyomusun evlilik dedim.evet dedi.hatta çok mutluydu o aşamada.ama sonra 1 hafta iyiysek 1 hafta kavga oluyodu.bazen benim, bazen onun yüzünden. Ben seviyorum seni ama evligi erteleyelim once sorunlarimizi cozelim kafasindaydim ama o, nisanida erteleyebiliriz o zaman demisti.

Ama bitiren şey şuydu, biz evlenince ben onun yanina bursaya gidicektim. Ve bana ,sen tembelsin bazen calisiyosun bazen calismiyosun dedi. Ben de evet bazen bazi islerde anlaşamıyorum biseyleri halledemediyip aglayarak ciktigim oldu,ama bu senin icin cok buyuk bi sorunsa,neden bana bunu daha once söylemedin, neden bizi bursaya nisan yüzükleri icin cagirdiniz ozaman dedim.. bu durumda bu konuyu konusabilirdik dedim.maden guvenemiyosun bu konuda ki olabilir,soyleyebilirdin bunu konusurduk dedim. Cevap vermedi. ben çalışırken yaşadığım sorunlara rağmen kalmak için inat ederdim ama aglayarak çıktığım oldu işten hep.oysa hep çık bosver kafasındaydı. Simdi ise bunlari görmemiş gibi,direk tembelsin demesi gerçekten cok zoruma gitmisti.mesela,Biz evlendigimizde tatile gidince sen annemin verdiği esarbi bone yapıp kafana takarsın,tişört giyersin,bol paça pantolon giyersin mesela dedi.acik giyinmezsin dedi. Bende, bunu demene gerek yok.zaten nerde ne giyinicegimi biliyorum neden şimdiden boyle bi örnek

Birde ne zaman beni görmeye gelicek olsa buna niyetlense o zamana gelene kadar hep Bi sorum sıkıntı oluyodu. Annem bile çok dengesiz bi çocuk evlenecek ciddiyet yokmus onda dedi.

Bu kişiyle ilgili temmuz ayından beri bir sürü konu açmışsın. Aynı kişi diye tahmin ediyorum.

Geçen sene temmuz ayından da önce ayrıl barış garip bir ilişkiniz varmış.

Koyu yerlerin çoğu adamın karaktersizliğinin özeti.

Ne diyelim. Mutluluklar (!). Ne demişler " herkes kendine layık gördüğü hayatı yaşar"

Ne için tahlil yapılmıştı? Şüphelenip tahlile mi götürmüştünüz?
Yok.biz evlilik için kan testi yaptırmıştık. Bi arkadaş burda gözleri kızarıksa belki madde kullaniyo olabilir demisti. Ben de ona dair kullansa teste çıkardı dedim.ama cikmayabilirmis öyle dediler

Evlende gör!!!
Ne aşağılama biter ne dayağı,ağzın burnun yer değiştirir.İki seviştim diye adama kendini mahkum sanman seni müebbet hapis hayatı verir İstesende sonrasında seni bırakmaz en ummadığın zamanda kafana sıkar.ALLAH in verdiği aklı kullansak bunlar hep işaret ,son çıkış kaç kaç diyor sana.
Adam ya deli,ya şizofren ya bağımlı.Diri diri mezara girmek istiyorsan hiç durma baş nikahı .....
Evlenmiycem bitti o iş zaten

Bunun için kendini mecbur hissedip evleneceksen evlenme. Daha büyük bir ateşe atarsın kendini. Birlikte oldunuz diye hayatın bitmedi. Sevdikten sonra çoğu erkek böyle şeyleri sorun etmiyor. Ciddiyim.

Yok kız hepsini okudum birlikte olmak dışında herşeyi yapmışlar da vicdan hissediyormuşmuş. Senaryo hep aynı. 😂

Evlende gör!!!

Önceki konularının birine göre, nişanlı bey (!) barışmak için cinsellik istemiş sanırım. Eğer doğruysa öyk!

X