Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Psikolojik sorunlu olabilir. Evlenmek istemiyo bence. Aile zoruyla böyle bi işe kalkışmış olabilir.

Tek kelime kaç! Kaç kızım kurtar kendini

Herseyi onla yaşamıştım. Özel herseyi

Başka biri var gibi geldi. Siz gelmeden o kızla konuşmuş, kafası karışmıştır. Hayır anlayamadım kendisi söylemiş gel nikah tarihi alalım diye. Siz gidince niye cızırdıyor? Güzel şeylerdir bunlar ikinizin de içinin kıpır kıpır olması lazım. Tuhaf geldi bana

Yani adamın sizi sevmediğini anlamanız için illa ki yüzünüze yüzünüze ben bi halt yedim bu yoldan dönemiyorum seni sevmiyorum demesi mi lazım ki eski konulara bakınca zaten sevmediği çok açık da siz niye ısrarla bununla evlenmek istiyorsunuz şu en güzel günlerinizi zehir zıkkım eden adam evlenince ne olacak sanıyorsunuz ben anlamıyorum mutlu bir hayatı cıvıl cıvıl bir aşkı güzel bir evliliği hak etmiyor musunuz nedir bu kendinize reva gördüğünüz

Bununda herseyi temiz çıktı.kullanan birinin temiz çıkmaz ki.zaten kullanacak son kişi.korkar Bi kere.bence.
Siz de her yoruma göre adamı aklamak için şekil alıyorsunuz nasıl tertemiz çıktı neden adamı böyle bir teste götürme ihtiyacı hissettiniz ?

Aman man Kosarak kac, asla da geriye dönme. Ruh hastasi bildigin

Bununda herseyi temiz çıktı.kullanan birinin temiz çıkmaz ki.zaten kullanacak son kişi.korkar Bi kere.bence.

Kullanıyordur demiyorum, diyemem de ama siz de karşınızda ki insan icin bu kadar emin konuşmayin,
Yillarca ayni yastığa baş koyup anlamayanini gördüm,
Kemal'im yapmaz demeyin, Kemal'ler herşeyi yapar, saman altindan su yürüturler ruhunuz duymaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…