Nihayet bizim de incimiz çıktı..

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Selam kızlar,

Geçen akşam kızımın mamasını yedirirken kaşıktan ses geldiğini farkettim. Parmağımda dokunduğumda çok hissedilmiyordu. Bugün artık tamamen hissediliyor fakat görünmüyor henüz gülerken.. Bir iki güne kadar görünür heralde...

Bu arada kızlar teknonun bebeği yarışmada ama benim de kızım orda.. Artık bizden de 10 puanları esirgemezsiniz di mi :)) linkimiz burda...

Son düzenleme:
masallah canim meleginee... allah nazardan korusun. ben de nasip olursaa 2009 temmuz annesi olacagim.:) bu arada oy kullandim.

meralcim kızın çok tatlı maaşallah kuzuna
bende oy verdimyerimseniben

meralcim dişiniz hayırlı uğurlu olsun. sağlıkla çıkarsın inşallah. çokta tatlı gülmüş yarışmadaki resminde. maşallah

meralcim gözünüz aydın bizimde dişimiz yeni çıktı . bu arada 10 puanıda verdim fıstığına

maşallah canım selıne dişiniz hayılrı olsunnn..ben çookktan verdımm kuzuya oyyy:))muckss

gözünaydın canım.. çoook tatlı kızın maaşallah... oy verdim canım...

hayırlı olsun cnm dişiniz darısı başımıza .. oyumu verdim ..

dişiniz hayırlı olsun cnm..
benim kızımda da hala tık yok..
bekliyoruzbeni ısıra ısıra yedi bitirdi hala dişler oratada yok:1no2:

İlk dişleriniz hayırlı olsun
Bundan sonrası çok zor oluyor benim kızımın alttaki iki dişi çıktı bu hafta da üstten 2 tane daha patlamış ama onlar patlayana kadar 1 hafta ishaldi. Bu ara da da oyumuzu verdik.yerimseniben

hayırlı olsun arkadaşalr bebişlerinizi dişleri bizimkininde 8 ayı bitcek daha yok diş miş CADIARZU
abimizinkilerde yaşından sonra çıkmıştı hepsi aynı anda hemde 2 gece hastanede yatmıştık ateşi ve ishali yüzünden yine öyleolcak diye korkuyorum olmaz inşallah. benneyaptımki
yarışmaya bizde katıldık pek umudumuz yok ama bende vereyim linkimizi.

http://bebekvecocuk.milliyet.com.tr...esimID=56602&KategoriID=148&PortalID=1&ver=40

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…