Nihayet Bebeğimi Gördüm Kızlarrrrr :))))

kan çiçeğim sağol arkadaşım inşallah duyarız .a.s.

lebiş canım ultrasonda hoparlörü açıyomuş doktorlar öyle duyuluyomuş pıt pıt pıt pıt çok heyecanlı olsa gerek

tebrikler güley. ne mutlu sana. inş bizide nasip olurda kalp atışlarını duyarız. bende iki hafta geçsin diye bekliyorum. içini rahat tut. stres yapma kendine bebeşinin kalbi hiç durmayacaktır öyle düşün. bu arada ark.lar nasıl duyuyorsunuz kalp atışlarını?

Sağol arkadaşım :) İşallah sende duyarsın kalp atışlarını :emir_bebek: Çok güzel bişey :teytey: İlk ultrasonda gördüm pıt pıt diye çırpıyor,sonra doktor haporlörü açtı ve duyduk :hooray: İşallah Allahım bu duyguyu herkese nasip eder :sm_cool:

kizlar ya haftaya persembe dra gidecem ama gunler gecmiyor...oofff...

kalp atisini ben hic dinlemedim daha dr kalbi atiyor dedi o kadar...

ya bisey sorcam kizlar ben cok cabuk acikiyorum sizde durumlar nasil?????

Valla canım ben saat 12.00 dan itibaren 7 haftalık hamişim ama şimdiden 2 kilo almışım!Bir ara hiç doymuyordum,ama şu anda canım pek birşeyler istemiyor!Zaten hamişken sık ama azar azar yemek gerekiyormuş,bebiş sıkışmasın diye :emir_bebek:
Bende 2 hafta sonra gidicem doktora ama zaman inadına yavaş yavaş ilerliyor!Keşke şu aletler uyguy fiyat olsaydıda eve de alsaydık yaaa sırnaşık şey her dakika bakardık valla laelaelaelaelae

Valla canım ben saat 12.00 dan itibaren 7 haftalık hamişim ama şimdiden 2 kilo almışım!Bir ara hiç doymuyordum,ama şu anda canım pek birşeyler istemiyor!Zaten hamişken sık ama azar azar yemek gerekiyormuş,bebiş sıkışmasın diye :emir_bebek:
Bende 2 hafta sonra gidicem doktora ama zaman inadına yavaş yavaş ilerliyor!Keşke şu aletler uyguy fiyat olsaydıda eve de alsaydık yaaa sırnaşık şey her dakika bakardık valla laelaelaelaelae

canim ya keske ucuz olsa da alsak o zaman hergun ben ultrasona girerdim heralde:roflol: insan merak ediyor..

kiloya gelince (gelmesek iyi olurdu ya:roflol:) neyse ben de galiba 1-2 kilo aldim belli yani...ve karnim cikti...artik hamile kiyafetlerine bakicam..:emir_bebek:

senin de cikti mi karnin???

canim ya keske ucuz olsa da alsak o zaman hergun ben ultrasona girerdim heralde:roflol: insan merak ediyor..

kiloya gelince (gelmesek iyi olurdu ya:roflol:) neyse ben de galiba 1-2 kilo aldim belli yani...ve karnim cikti...artik hamile kiyafetlerine bakicam..:emir_bebek:

senin de cikti mi karnin???

Canım ayıptır söölemesi kabızlık başladı,birde çok gazım oluyor!Bunlardan dolayı 2 haftadır 3 aylıkmış gibi duran bir karınla geziniyorum valla CADIARZU Belki de kilo da etki etmiş olabilir :uhm: 1 ay bile olmamıştı,bir kıyafet almıştım kendime şu an sığamıyorum :roflol:

canim ya ben daha 7 haftalikken butun elbiselerimin pantolonlarimin icine girerken simdi onlari giyemiyorum...giysem nefes alamiyorum o derece yani,:1no2:..

kabizlik bende de var afedersin..
birde cok istahim artti hemen acikiyorum...anlamadim gitti tatlicadiarzu

ben 2,5 aylik oldum ama karnim öyle demiyor...:roflol:
hayirlisi ya bebekler saglikli olsunda biz raziyiz dimi canima.s

Amanınnn ben 7 haftalıkken abartmışım sanırımmm tatlicadiarzu 2,5 aylıkken herhalde 5 aylık gibi olurum :roflol:
Amann hiç de önemli değil valla,çok haklısın bebişlerimiz sağlıklı olsunlarda bizler kilo almaya razıyız :emir_bebek: :nazar: Ben zaten 60 kiloyla hamiş kaldım.90 kiloyla doğururum sanırım laelaelaelaelae

Canım ben kaçıyorum!Çok uykum geldi valla :)Sonra görüşürüz,kendine ve bebişine iyi bakkk

günaydın arkadaslar.bende 6+4 hamileyim ama benm de karnım cıktı.sanmayın ki bu bebek degil.uzman tv de anlatıyolar.hamilelik baslayınca bagırsaklar yavaslıyormuşve gaz oluyormus.karnımızda gazdan dolayı şişiyormuş.annede bunu bebek sanıyormuş.daha ilk gebeliklerde 4-5 aya kadar hiç karnın belli olmuyormuş.yani o karnı bebek sanmayın kızlarkafamçokkarıştı.bende öle sanıyordum ama daha bizim bebekler milimetrelerle ölcülüyoo kesesiyle beraber.nasıl bellli olabilirki?:roflol:tabi eninde sonunda belli olacak o bebişler inşallah

günaydın arkadaslar.bende 6+4 hamileyim ama benm de karnım cıktı.sanmayın ki bu bebek degil.uzman tv de anlatıyolar.hamilelik baslayınca bagırsaklar yavaslıyormuşve gaz oluyormus.karnımızda gazdan dolayı şişiyormuş.annede bunu bebek sanıyormuş.daha ilk gebeliklerde 4-5 aya kadar hiç karnın belli olmuyormuş.yani o karnı bebek sanmayın kızlarkafamçokkarıştı.bende öle sanıyordum ama daha bizim bebekler milimetrelerle ölcülüyoo kesesiyle beraber.nasıl bellli olabilirki?:roflol:tabi eninde sonunda belli olacak o bebişler inşallah

Evet gerçekten çok gaz oluyor yaw!Hiç bugüne kadar gaz sıkıntısı çekmemiştim,şimdi bomba gibi geziyom sırnaşık şey

ay ben de bebekten saniyordum:roflol:...siskinlik var bende ama ondan dolayi karnimin sismesi hic aklima gelmedi dogrusu..ya o zaman normal mi bu sislik..:uhm:
cunku benim karnim belli oluyor iyice...:roflol:
gerci memnunum ama ne bilim iste karnim cok erken mi cikti diye de dusunmeden edemiyorum....

X