Nihayet Bebeğimi Gördüm Kızlarrrrr :))))

gxuxley

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
448
0
:nazar: :nazar: :içelim: Yaşasın kızlarrr bugün bebeğimin kalp atışlarını duydum!Hala şoktayım anlatamam.6+5 günlükmüş miniğim :emir_bebek: Pıt pıt pıt atıyodu kalbi :teytey: Aslında 7+5 olması gerekiyormuş ama sanırım geç döllenme olmuş :uhm: normal bişey mi bu kızlar :uhm:
Ama hala azar azar kanamam devam ediyor!Doktor progestan verdi.15 gün kullanıcam sonra tekrar gidicem doktora,bakalım hala orda mı?Kalbi atıyormu diye?Yani 15 gün sona herşey iyiyce netleşecek!
Benim için dua eden ve güzel dileklerini esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkürlerr...Lütfen dualarınıza devam edin,edinde 15 günüde rahat atlatayım :1hug:

gözün aydın arkadaşım bol bol yat ve dinlen hiç birşey olmaz allahın izniyle

canım benim tebrikler ne mutlu sana bebişin kalbinii duydun :) inşallah hayatım sağsalim hayırlısıya kucağına almanıda nasip eder allah.gönlünü ferah tut canım.tabikide dua ederiz canım.bol bol dinlen hayatım olurmu???

canım merhaba benimde bebişimi gördüğümde 6+2 günlüktü kalp atışını ben göremedim ama doktor gördü beni 2 hafta sonra çağırdı bebğin kalbini dinlemek için.yanlız ben şu an 7 haftalık oldum bu cuma günü gidicem o zaman 7+3 oluyorum inşallah bende duyarım doktor bana dinletememişti çünkü daha çok ufak dinleyemezsin demişti son gittiğimde.korkma geç ve erken dölleneme sorun olmaz bende de erken döllenme oldu çünkü 4+6 günlükken gittiğimde ultrason 5+5 günlük gibi gösteriyomuş kesemi çok ufak görmüştüm o zaman.korkma yani normal Allah tamamına erdirsin inşallah seni beni ve tüm hamişleri

canım benim tebrikler ne mutlu sana bebişin kalbinii duydun :) inşallah hayatım sağsalim hayırlısıya kucağına almanıda nasip eder allah.gönlünü ferah tut canım.tabikide dua ederiz canım.bol bol dinlen hayatım olurmu???

Evet pıt pıt atıyodu kalbi :) Sağol canım :1hug:

canım merhaba benimde bebişimi gördüğümde 6+2 günlüktü kalp atışını ben göremedim ama doktor gördü beni 2 hafta sonra çağırdı bebğin kalbini dinlemek için.yanlız ben şu an 7 haftalık oldum bu cuma günü gidicem o zaman 7+3 oluyorum inşallah bende duyarım doktor bana dinletememişti çünkü daha çok ufak dinleyemezsin demişti son gittiğimde.korkma geç ve erken dölleneme sorun olmaz bende de erken döllenme oldu çünkü 4+6 günlükken gittiğimde ultrason 5+5 günlük gibi gösteriyomuş kesemi çok ufak görmüştüm o zaman.korkma yani normal Allah tamamına erdirsin inşallah seni beni ve tüm hamişleri

Canım işallahh Rabbim bütün hamişleri ve hamiş olmak isteyenleri tamamına erdirir a.s Demek 1 hafta geriden gelmem çok da kötü değilmiş :) Sağol valla a.s. İşallah sende cuma günü duyarsın kalp atışlarını,ben baya ağladım da :hooray:

hadi gpzunaydin canim Allah tamamina erdirsin insallah...
kanaman de insallah biter canim...nasil cok guzel bir duyguymus degil mi??
ben bazen dr cagirmadan gidiyorum minikkusumu gormek icin,,:)))))
Allah herkese yasatsin insallah...
hic korkma canim benim bebeginin kalp atisini duyduysan kanama durur nasilsa..sen kendini yormamaya calis...insallah hersey diledigin gibi olur..

çok sağol canım inşallah bana da duymak nasip olur.o yüzden için rahat oldun geç döllenme konusunda Hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah .a.s.

hadi gpzunaydin canim Allah tamamina erdirsin insallah...
kanaman de insallah biter canim...nasil cok guzel bir duyguymus degil mi??
ben bazen dr cagirmadan gidiyorum minikkusumu gormek icin,,:)))))
Allah herkese yasatsin insallah...
hic korkma canim benim bebeginin kalp atisini duyduysan kanama durur nasilsa..sen kendini yormamaya calis...insallah hersey diledigin gibi olur..

Evet canım ya çok güzel bir duyguymuş :teytey: Kalp atışını duymamla ağlamaya başlamam bir oldu senağlama İşallah kanamamda biran önce biter de 15 gün sonrada sizlere güzel haberlerimi verebileyim :1hug:

Gözün aydın canım:hiç böyle şeyleri düşünme bile.15 gün sonrada atacaktır bebeğinin kalbi.İçini ferah tut.Kucağına da alırsın hayırlısıyla inş.

çok sağol canım inşallah bana da duymak nasip olur.o yüzden için rahat oldun geç döllenme konusunda Hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah .a.s.

işallah arkadaşım :)İçimi rahatlattın valla çok teşekkür ederim!Umarım senide benide ve diğer hamişleride Allah bir avazda kurtarmak nasip etsin :))Hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize :emir_bebek:

Gözün aydın canım:hiç böyle şeyleri düşünme bile.15 gün sonrada atacaktır bebeğinin kalbi.İçini ferah tut.Kucağına da alırsın hayırlısıyla inş.

Sağol arkadaşım :1hug: Umarım bebişimin kalbi hiç durmadan atmaya devam eder,ve sağlıkla kucaklar,kokusunu içime çekerim :asigim:
Umarım sende sağlıkla kucaklarsın kızını :dance:

İnşallah arkadaşım!İşallah sende sağlıkla kucağına alırsın bebişini :emir_bebek: :nazar:

tesekkur ederim canim saol..:1hug:.bakalim hayirlisi olsun insallah Allah im herkese kolay dogumlar nasip etsin icinde de bizlereeeea.s.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn deyin bakim:eek:klava:

tebrikler güley. ne mutlu sana. inş bizide nasip olurda kalp atışlarını duyarız. bende iki hafta geçsin diye bekliyorum. içini rahat tut. stres yapma kendine bebeşinin kalbi hiç durmayacaktır öyle düşün. bu arada ark.lar nasıl duyuyorsunuz kalp atışlarını?

X