Nihat Doğan büyük tepki çeken tweetini sildi

Kabahat bizdeeee, böylelerini seyretmek, söylediklerine iyi kötü yorum dahi yapmak gündemde kalmalarını sağlıyor.

Şu halk artık sanat dedin mi seçici olmalı, zaten sanat ve sanatçı kavramı da yanlış algılanıyor, sanatçı Münir Nurettin Selçuk'tur, Yahya Kemal Beyatlı'dır, İdil Biret'tir. Örnekler çoğaltılabilir.

Ya anlamadigim tecavuz edilen yakilan kiz varortada olayi nereye getirdiler yok acik giyinirsen yok soyle yaparsan hakedersin gibi kizcaguz gayet ev kizi gibi de duruyot yani yine olayi nereye bagladilar sekilcilikten ne zaman kurtulacaz merak ediyorum

sapık herif tabi sapıkları savunacak,ne beklenir ki

tepki alınca da dansöz gibi kıvırmış

He bu otel otesinde grup seks olayında basılmamış mıydı, jigoloydu bir ara da yanlış bilmiyorsam ?

'Benim olmazsan taciz ederim' diye şarkısı olan biri twitter da pişkin pişkin yorum yaparken utanmalı.

bu adamın zaten taciz ederim benim olmazsan diye bir sarkısı yokmuydu.. yani laik sistemin ahlaksızlastırdıgı kişiler derken ?

Arkadaşlar biliyorsunz belki bu ş... siz nihat yakında survivor a katılacak yeniden... Şimdi twitter'da bir hashtag var şöyle #NihatVarsaSurvivorBoykot diye.. Lütfen girin bir tweet atın ve sizin de katkınız olsun bu manyağı tvde görmememizde!

ya kendisi degilmiydi kabul etmezsen teciz ederim diye sarki söyleyen ,

bunu adam dan sayanda var ona yanarim ....

herkesin gerçek yüzünü gördük hemen çuvalladılar görüldüğü üzere, kimi çıkar göbek atıp dans eder kim de böyle açıklamalar yapar, maskeleri bir bir ortaya dökülüyor , insan değil bunlar söyleyecek söz yok.

sevdiim yarışma da da bu herifi istemiyorum sonuna kadar protesto edelim survivor a gitmesin bu mahluk.

ya iğreniyorum bu adamdan böyle bir pisliğe prim veriyor bizim ülkemizde böylesine adi bir adam sanatcı olarak nitelendiriliyor bu adam sanatcı değil bu adam karaktersizin asağılığın teki.bu adam insan bile değil insan diyemem bu adama ben cahil vicdansız mahluk insan müffettesi zaten oldum olası nefret ettim bu pislikten birde bu sözleri üzerine tiksiniyorım artık bir kasık suda boğmak istiyorum.ya Allah askına kimse izlemesin bu insan müsfettesinin olduğu bir programı ya nolur protesto edelim bu iğrenc herifin olduğu hicbir programı izlemeyelim insallah acun medya bu olaya kayıtsız kalmaz bu sözlerinden sonra bu adamı survivor dan cıkarır ben kanala yazı yazacağım hemen ben böyle bir karaktersizi ekranlarda görmek isteniyorum.prim yapmasını isteniyorum ya delirmek üzereyim sen nasıl bir insansın da böyle bir olaya böyle bir yorum yaparsın sen o pislik ağzına o meleğin ÖZgecan ın adını alamazsın ya alamazsın.o kokusmus ağzını kapat ya kapattttt

Güya akp'nin gözine girecek diye Tugçe gibi, saçma sapan açiklamalarda bunuluyor. Sadece bu olayin tüm Türkiyeyi, akplisinden tut, chplisine kadar sarstigini anlayamadi. Tüm aptalligi ile bu tweet ile puan kazanacagini sandi fakat simdi büyük ihtimalle isinden olur, yani umarim ki öyler olur. Cok küfür etmek istiyor canim fakat bunun gibi birak adam olmayi, insan olmayi bile beceremeyen insan için ban yemem!

Son düzenleme:
gereksiz lafı bu adam için bulunmuş sanki ... kimsenin yaptığı yanına kalmaz. ettiğin bu laf da tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…