Nihancığımızın annesi....

Canım arkadasım..Allah sabrını versin..Telefonda da dedigim gibi en kısa zamanda gelicem ziyaretine..Başın saolsun tekrar..

Allah rahmet etsın huzur ıcınde yatsın toprağı bol mekanı cennet olsun ıns.sabır dılıyorum rabbımden aılesıne ve sevenlerıne

Telde konuşmuş olsakta, tekrar Acını paylaştığımı buraya yazmak istiyorum Nihancığım ,
Mekanı Cennet olsun Can Anneciğinin, Nur içinde yatsın, Toprağı bol olsun

allahım mekanını cennet eylesin inşallah sabırı zor ama allahım bol bol sabır versin inş.

nihancım bugün öğrendim canım sözün bittiği yerdeyim. anneciğine Allah rahmet eylesin. Allah sana ve sevenlerine sabır versin canım. çok üzgünüm. seni arıycam ama ne konuşucam bilemiyorum acını paylaşıyorum sevgili arkadaşım:KK43:((

canım benim Allah sabırlar versin anneciğinin mekanı cennet olsun inşallah

canım nihancığım yeni öğrendim ve inan çok üzüldümm allah sabırlar versin sana ve elvine uzun ömürler nasip etsin kelimlerin anlamsız olduğu zamanlardan biri mekanı cennet olsun anneciğinin

başın sağ olsun canım biliyorum şimdi sana ne desek boş gelir.ama kızın için dirençli olmalısın onun sana ihtiyacı var.allah rahmet eğlesin

Canim seni o kadar iyi anliyorumki bende babami kanserden kaybetmistim,allah sabir versin sana ve tum ailene basiniz sagolsun,dualarim seninle...Mekani cennet olsun...

nihancım canım arkadaşım allah rahmet eylesin, kalanlarına ömür versin..canım benim inan çok üzüldüm..aradım sesini duyayım diye ama müsait değildin..allah sana ve ailene sabır versin canım..acını tüm kalbimle paylaşıyorum..nur içinde yatsın anneciğin...

X