"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

mucize yaaaa gerçekten mucize
şnsan düşündüğü şeyi çağırıyor bak işte..
aynısını bende yaşadım lise1 de çok istediğim bir kadife ceket vardı okadar istiodumki onu ağlıyodum hattababamın da durumu olmadığı için alamıyordu ....birzaman sonra babam beni götürdü aldı o çok istediğim ceketi ama hep onu üstümde hayal ederdim birgün aynısını giyip okula gittm

canım çarşıda gezerken biriyle karşılaşmak olayını doktor ömer çelakıl anlatmıştı gerçekten bu olay var yaa...düşündüğünüz kişiyi çağırısınız demişti...
o hoca da çok düşünmüş başına gelmiş bak

muhteşem yaaa

evet yaa beynini bişeye endekslersen o enerji senden gitmiyor
borç konusunda da haklısın çok

saol bebekom
valla sende istediğini çağırmışsın vay beee
ben okulla ilgili hiç bişey düşünmezdim şimdide ev kızıyım

evet çok doğru diyosun

bende bu tarz seyleri çok yaşıyorum ..lise yıllarımda hep uzun boylu esmer biriyle evleniceğimi görürdüm rüyamda ve hep böylede hayal ederdim.ve üniversitede uzun boylu esmer aşkımla tanıştım temmuzda eşim olacak inşallah.ve birde kızımızın olduğunu görürüm hep bakalım oda olur inşallah :))

birde sizede olurmu bilmiyorum müthiş bi olayları tahmin etme durumum var..mesela nişamlımın askerden geldiği ilk iş aradığı zamanlardı..seni bu hafta iş için arayacaklar gör bak demiştim iki güne kalmaz aramışlardı.yada bu iş olmaz derdim ciddende olmazdı..
kendimle ilgili olmasada cevremdeki en çok sevdiklerimle ilgili seyleri tahmin ediyorum aşağı yukarı doğru çıkıyor..

uzun boylu esmer olarak eşini çağırmışsın canım ne güzel
2.dediğin ise 6. hisle alakalı

ayy evet ya, ilkokulun sonunda bi çocuğu seviyordum, bakkala giderken s. yi göreceğim, bana sınav sonucumu soracak demiştim, gerçekten karşılaşmıştık ve sormuştu, o anki heyecanımı hiiç unutmam

bu arada sunuda eklemek istedim.benim boyum çok uzun sayılmaz bu yüzden uzun boylu olsun kriterim hiç bir zaman yoktu.:)

kızlar yaaa şoktayım
benim arkadaşım evlenecek nezamandır nişanlıydı hep onların düğününü bird düğün salonu var burda hep orada hayal ediyodum aklıma asla başka salonlar gelmezdi veee salonu tutmuşlar evet hayal ettiğim salon.....şoktayım yaaaa bu nasıl bişey böle

telekült gücüdür bu
insanlar düşünürler ve kendilerine çekerler olumlu yada olumsuz
senelerdir bunu uygularım ama tek başıma değil
bunu grup olarak yapıyoruz biz
tek başınada olur tabiki ama telekült grubu oluşturup yapmak çok daha başarılı olur
telekült grubu en az 3 kişi olur
bir metin hazırlanır (telekült kitabında örnekleri mevcut istenirse paylaşırım)
ve kişiler istediklerini olumlu cümleler ile metne dahil ederler
telekültteki asıl esas herkesin aynı anda okumasıdır
farklı şehirlerde olsanızda aynı saatte okumalısınız
ve bir istek için en az 1 hafta çalışmalısınız

bu şekilde istediklerinizi çağırmak daha kolay olur
düşünce gücünüzü kontrol etmeye başladığınızda yapamayacağınız şey yoktur ( allah istedikten sonra ve hayırlı işler için kullandıgınız takdirde tabi)

mesela bir otobüste giderken önünüzdeki kişinin ensesini kaşıdığını düşünün 5 dak konsantre olun
mutlaka kaşıyacaktır:)ilk denemede olmasa bile zamanla olur ama sadece 5 dk deneyin baş ağrısı yapar

acaba icimizde gectigi icin mi o olay oluyor yoksa o olay olacagindan mi icimize doguyor? bence daha cok icimize dogmasindan kaynaklaniyor yoksa gelecegi goruyoruz iddasina varmis oluruz ister istemez..
hele kadinlarin aldatildigi hissi yokmu...

acaba icimizde gectigi icin mi o olay oluyor yoksa o olay olacagindan mi icimize doguyor? bence daha cok icimize dogmasindan kaynaklaniyor yoksa gelecegi goruyoruz iddasina varmis oluruz ister istemez..
hele kadinlarin aldatildigi hissi yokmu...

onu bende düşünüyorum acaba içimize mi doğuyor yoksa gerçekten bu enerjiyi çekiyormuyuz

aklımagelenleri yazıyorum ara sıra
benim 2 tane arkadaşım var evlendiler falan evlenmeden önce ikiside bekarken yani hep çocuğuklarının olmayacağını düşünürlermiş üzülürlermiş ve ikisininde çocğu olmuyor bana da öğüt verdiler sakın kendini olmayacak diye endeksleme dediler düzensiz hasta olduğum halde hemen hamile kalıcam inşallah diye düşünüyorum artık mucize yaşayacağım diye düşünmeye başladım inşallah böle olucak allahın izniyle

bende eşimle ilk tanıştığım zaman (şu an oturduğumuz yere) bu ilçeye tesadüfen gelmiştik
o zaman evlilik lafı bile yok 5 gündür çıkıyoruz daha :44:
ben bu sokakta oturacm galiba dedim

evetttt şu an orda oturuyoruz

ama işin ilginç yanı orda hiç ev aramadık

bir gün bir arkadaş ordaki evi tarif ette internetten resimlerine bakmış söyledi
ama kendi için...

ona değil bize nasip oldu

Son düzenleme:

verdiginiz otobus misalini dusunuyrm da eger bunu uygularsam her halde otobusun icinde gulmekten yerlere serilirim )

olumlu dusunmek insanin ruhunuda aciyor, pozitif dusunmek negatif enerjiyi yok ediyor ve insan hep guluyor.. tabi soylemesi kolay ama pozitif dusune dusune basima gelen kucuk musibetler bile basimi fazla agiritmiyor.
Olumsuz dusundugumuz zaman ruh sagligimizi bozdugumuz yetmiyormus gibi bedensel sagligimizi da bozuyoruz. Nasil insanoglu sirf dusunme gucu ile yani beyine verdigini hukum ile kendisini hasta edebiliyorsa, ayni sekilde hastaligini duzeltebilir..
Bu nasil hikmet ya Rabbiii !!! insan kendi kendi hastalik uretiyor ve bunu sadece dusunme gucu ile... gercekten cok ilginc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…