New esential serum

Girlpover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
12
2
merhaba arkadaslar new essential urunlerini kullananlar var mi trendyol da sikca serumlarina denk geliyorum ve derma roller la kullanmak istiyorum kullanip memnun kalanlar yazabilir mi lutfeen

Evet ben de merak ediyorum kullananlar yorum yapabilir mi

Ben kolajen serumunu aldım trendyold indirim vardı bi de benim kuponum vardı. Uyguna denk geldi deneyeyim dedim yorumları baya iyiydi. Dermaroller yaptım bugün üstüne de serumu sürdüm bakalım nasıl olacak.
serumun kokusu çok güzel cildimi de yumusacık yaptı ama benim istediğim lekeleri açması kırışıklıkları gidermesi bakalım nolcak merakla bekliyorum

Merhaba bı ay geçmiş, memnun kaldınız mı acaba?

Merhaba bı ay geçmiş, memnun kaldınız mı acaba?

Merhaba. Dermarollerı iki hafta çok düzenli yaptım sonra yapamadım. Roller yapıp serum sürüp iyice emmesi için bi daha roller yapıp bi daha serum sürerek tamamladım her seansı. İlk günden itibaren fotoğrafladım yüzümü. Sivilce lekelerime fayda etmedi henüz ama gözeneklerimi sıkılaştırdı ve cildimi canlandırdı. Göz çevresinde ufak kaz ayakları var. Onlar da ilk iki-üç gün kaybolup sonra geri geliyor yani kırışıklığa iyi gelmiyor. Düzenli kullanmadığım halde bence kolajen serum gayet iyi. Çok güzel kokuyor, çok iyi nemlendiriyor. Eğer leke ve kırışıklık için düşünüyorsanız çok etkili değil ama genel bakım, cildi canlandırması için istiyorsanız gayet iyi.

Anladım çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…