neşeli ürünler adlı sitede dolandırıldım

Dseda0791

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
1
2
34
arkadaşlar merhaba NESELİ ÜRÜNLER adında bir siteden aracım için direksiyon kılıfı aldım isim yazılı sorunlu yolladılar şimdi kabul etmiyolar adam bir dünya hakaret etti alırken cok nazikti ama napcamı şaşdım kaldı elimde sizlerinde bilgisi olsun ben hata yapıp buradan alısveriş yapdım sizler bu hataya düşmeyin en iyisi görerek almak

arkadaşlar merhaba NESELİ ÜRÜNLER adında bir siteden aracım için direksiyon kılıfı aldım isim yazılı sorunlu yolladılar şimdi kabul etmiyolar adam bir dünya hakaret etti alırken cok nazikti ama napcamı şaşdım kaldı elimde sizlerinde bilgisi olsun ben hata yapıp buradan alısveriş yapdım sizler bu hataya düşmeyin en iyisi görerek almak

Aynı dertten muzdaripim. Benı de dolandırdı dedıgınız gıbı başta cok kibar sonrasında bi hanzo çıkıyor ıcınden. Ben yollamadan once mutlaka resım atın dedım kargoyu bahane edıp resim atmadı. Sıparsm geldıgnde ayna süsü alakasz dalga gecer gıbı yapıştırıp vermıs. Hakkımı helal etmıyorm kımseye tavsıye etmıyrm mutlaka kargo geldgnde urune bakılıp oyle para verılsn

X