Nerden girdim bu siteye part 2 :)

girlpapisko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
73
2
İlk öncelikle, reglisiz, mutlu, mutlu bir Ağustos ayı diliyorum herkese :) Günaydın bu arada..

Hamilelik Belirtileri-"Nerden girdim bu siteye" başlıklı yazımı okuyanlar vardır mutlaka. O yüzden şimdi tekrar kendimi anlatma

çabası içerisine giremicem..

Tecrübeli olanlara bi kaç sorum olacak..

Sol kasığımda ara ara ağrılar mevcut. Ve yaklaşık 1,5 haftadır akıntım oluyor. Geçen gece yatarken sol kasığım hani kalp atar ya

ha işte aynen o şekilde yaklaşık 10-15 sn kadar attı. Şimdilerde sağ kasığımda da ağrılar olmaya başladı.. Belim inceden inceye ağrıyor.

Göğüslerım evet hassaslaştı ama dokunulmayacak gibi değiller.. En son 30 Temmuz tarıhınde regl oldum.. 23 günde bir, bazen 25

bazen de 28 günde bir regl olduğum ıcın acaba bu hamilelik belirtişimi, yoksa regl belirtisimi bılemedım şimdi.

Zaten reglim Ağustos 4 de bitti . Eğer oluştuysa bişiler bu kadar erken belırtı verırmı sızce.. e regl belırtısımı dıcem onada daha 7-8 gün

var belkı daha fazla.. anlayamadım sızce nedır bu kızlar ? Kafam karıştı... :44:

ilk öncelikle, reglisiz, mutlu, mutlu bir ağustos ayı diliyorum herkese :) günaydın bu arada..

Hamilelik belirtileri-"nerden girdim bu siteye" başlıklı yazımı okuyanlar vardır mutlaka. O yüzden şimdi tekrar kendimi anlatma

çabası içerisine giremicem..

Tecrübeli olanlara bi kaç sorum olacak..

Sol kasığımda ara ara ağrılar mevcut. Ve yaklaşık 1,5 haftadır akıntım oluyor. Geçen gece yatarken sol kasığım hani kalp atar ya

ha işte aynen o şekilde yaklaşık 10-15 sn kadar attı. şimdilerde sağ kasığımda da ağrılar olmaya başladı.. Belim inceden inceye ağrıyor.

Göğüslerım evet hassaslaştı ama dokunulmayacak gibi değiller.. En son 30 temmuz tarıhınde regl oldum.. 23 günde bir, bazen 25

bazen de 28 günde bir regl olduğum ıcın acaba bu hamilelik belirtişimi, yoksa regl belirtisimi bılemedım şimdi.

Zaten reglim ağustos 4 de bitti . Eğer oluştuysa bişiler bu kadar erken belırtı verırmı sızce.. E regl belırtısımı dıcem onada daha 7-8 gün

var belkı daha fazla.. Anlayamadım sızce nedır bu kızlar ? Kafam karıştı... :44:

merhaba
ay inş.hamilelik belirtileridir sol kasıkta benimde ağrım var özellşkle ayağa kalktığımda karnımda da aynı şekilde çok istiyorum bebiş inş.o belirtilerdir :KK9:

X