Vücut Kremleri Nemlendiriciler!!

Vücut kremleri, losyonlar

esrasahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2010
7
0
mERHABA,
yeniyim ben bu forumda ama nemlendiricilerden neleri tavsiye edersiniz?
Darphin ürünleri konusunda olumlu şeyler duyuyorum genelde. bir de, internet aleminde, sosyal medya olayına girmişler her önemli sorumuzu da yanıtlıyorlar facebook sayfalarında. o güzel bişiy oldu da, sizin önerileriniz neler.
ona göre bu adamlara da sorucam arkadaş bunu tavsiye etti siz ne dersiniz filan diye. yüz filan, önemli bir şey vücutta zira : )))

aslında fransız markasıymış. orada burada okuduklarımda da hep iyi şeyler yazılmış haklarında. kaliteli ürün demek ki. dediğim gibi darphin turkiye facebook sayfasında da çok detaylı haberler veriyorlar.. tavsiye ederim.

öncelike yaşadığın şehrin havasını ve cildinin meyilini tespit edeceksin.
denize yakın nemli yerde yaşıyorsan hafif su bazlı nemlendirici kullanmalısın..ama karasal iklimde güneşin yaktığı ve rakımın yüksek olduğu kuru bir yerde yaşıyosan yağ bazlı bir ürün kullanmalısın.ben bu konuda az çok deneyimliym..antalyadan ağrıya geldim..antalyada yüzümü sabunla yıkamama rağmen nemlendirici kullanmadığım oluyodu.ama ağrıda rakım 1700 ve nemlendiriciyi yanlış seçtiğim için cildim tahrip oldu.izleri hala duruyor..en son doktorum yağ bazlı bir nemlendirici(expicial lipo) verdi toparlamam için..

bu konuda güvenilir bir marka istiyosan medikal önerim olacak
expicial hydro(su bazlı)
expicial lipo (yağ bazlı)

doktora yazdırabilirsin.eczanelerde satılıyor..

yine arko nem badem özlü mavi kavanozda yağ bazlı nemlendiricisini önerebilirim.sürünce pis koku da yapmıyor.
hafif bir şey istiyosan innovanın gündüz kremini kullanabilirsin.

X