Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri neler yapıyorum bir bakın!!

zeHh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2011
30
1
Kjhlgdkgşsdkgşlfkgşdlfkgdşkgşdkşkşkkkglkgkkdşkgşdkg

Son düzenleme:
benim bir bilgim olmadığı için dediğin gibi sadece bakıyorum:) ama tebrik ederim az veya çok sonuçta başarmışsın..

teşkkler bi duyan olmuş sesimi .))
bi süre böyle deniycem bi tavsiye olan olursa da gözden geçirebirim aslnda,)

merhaba canım:KK16:
sabırla bunların hepsini uygulayabildiğin için tebrik ediyorum seni:)))
ama bence adaçayı+ısırgan çayı+hurma bunların hepsi helede adaçayı östrojen hormonunu arttıran şeyler vucudundaki hormon dengesi bozulmasın bide ... yani masaj ve egzersizler çok iyi ama bunların hepsini bir arada kullanman iyi değil gibi geldi bana... Dönem dönem uygulasan daha sağlıklı olmaz mı bir ay adaçayı bir ay ısırgan gibi....saraçoğlu falanda mesela bitkisel kürlerin kullanımını belli sürelerle sınırlıyor ve bir kürü kullanırken diğerinin kullanımını tavsiye etmiyor bir sebebi olsa gerek çünkü her nekadar bitkide olsa herşeyin aşırısı sağlığa zarar :18:
bu arada umarım istediğin ölçülere ulaşırsın kolay gelsin canım:KK66:

merhaba canım:KK16:
sabırla bunların hepsini uygulayabildiğin için tebrik ediyorum seni:)))
ama bence adaçayı+ısırgan çayı+hurma bunların hepsi helede adaçayı östrojen hormonunu arttıran şeyler vucudundaki hormon dengesi bozulmasın bide ... yani masaj ve egzersizler çok iyi ama bunların hepsini bir arada kullanman iyi değil gibi geldi bana... Dönem dönem uygulasan daha sağlıklı olmaz mı bir ay adaçayı bir ay ısırgan gibi....saraçoğlu falanda mesela bitkisel kürlerin kullanımını belli sürelerle sınırlıyor ve bir kürü kullanırken diğerinin kullanımını tavsiye etmiyor bir sebebi olsa gerek çünkü her nekadar bitkide olsa herşeyin aşırısı sağlığa zarar :18:
bu arada umarım istediğin ölçülere ulaşırsın kolay gelsin canım:KK66:

evet haklı olabilirsin ben şuan dediğin gbi yapmaya karar verdim bir anda bukadar hormanların üzerine de gitmeyim dimi:KK20: .))
bir ay adaçayı ve daha sonra ısırgan devam edicem fazla karıştırmadan bi süre de ara vererek daha mantıklı geldi çok tşk. ilgilendiğn için :KK1:

Kızlar bende adaçayını çok severim ve iş yerinde her gün bi kupa içerim.Eve gidince de yatmadan önce bir kupa içerim.(rahat uyuyabilmek için) Burda okuyana kadar bilmiyordum adaçayının göğüsleri büyüttüğünü.Bnm memişlerde de büyüme var demek adaçayının etkisi oldu kızlarr:KK9::21:

Kızlar bende adaçayını çok severim ve iş yerinde her gün bi kupa içerim.Eve gidince de yatmadan önce bir kupa içerim.(rahat uyuyabilmek için) Burda okuyana kadar bilmiyordum adaçayının göğüsleri büyüttüğünü.Bnm memişlerde de büyüme var demek adaçayının etkisi oldu kızlarr:KK9::21:

güzel haberr.)):21:

Canım çörek otu yağı kullanıp güzel sonuç alanlar var .. Istersen çörekotu yağınıda ekle bu tedaviyee

Canım çörek otu yağı kullanıp güzel sonuç alanlar var .. Istersen çörekotu yağınıda ekle bu tedaviyee

X