Neler oluyor🙄

Evet canım pkonun en önemli belirtisi yumurtaları gelistirmemesi zaten. Soğan kuru de iyi gelmemiş anlaşılan ama birçok kişiye ilaç olduğu söyleniyor. Bana hiç iyi gelmedi. Kuzenimin adetini 3 ay geciktirdi. Belki de genetiktir bilemiyorum. Bazısı çok iyi geldiğini söylüyor. Alternatif tip her zaman çözüm olamıyor maalesef.
Belli değil daha gerçi inşallah tutmuştur

Hadı ya ben de resmen çaMur akıyor buneddır dıyorum. Ozaman dogum kontrol hapıda pek etkı etmemıs bana dmı cunku 1 ay boyunca kullandıgım halde boyle çamur gibi akıntı gelıyorsa daha gecmemıs demek mı oluyor kıstım. Genelde kıst varsa camur gıbı kahverengı olur dıyolar ya. Bılemedım ya. Ben yenı evlı oldugum ıcın cokta acele etmıyorum bebek ıcın ama esım cok heveslı. 2 aydır korunmuyoruz yınede olmadı bwbek. doktora bunu soyledık nısan ayında gtmiştik sankı kısırmısız gıbı ya 2 aydır denıyoruz denıyoruz bebegımz olmuyor dedık doktor kac yıllık evlısınz dedı 6 aylık dedık hele bısmıllah once bi organlarınız bırbırnı tanısın alıssın rahmın haırlansın ne acelenız var bende yıllardır evlısınzde bebegınz olmuyor sandım dıyor😁😁 o yuzfen bende saldım bıde o denemelerde asırı streslıtdım basım agrısa hamılemıyıme yoruyordum ama sımdu sakinim ınsaşlah sende bebek beklıyorsan bıran once alırsun mujdelı haberınu
Daha çok yeniymişsiniz biraz daha sabredin :)
Benim ikinci olacak inşallah ama bu isin sırrı gerçekten kafaya takmamak.
Ben de şu an başaramasam da sabirsizligim yüzünden soğan kürüne başlamayı pişmanlık olarak görüyorum canım...
Keşke hormonlarımla oynamasaydım.
Çünkü en ufak birseyden etkileniyorlar ve kolay kolay da düzelmiyorlar.

Adet olmadan alttan muayene etmiyorlar ki
Aa nasıl yanı ben sımdı daha adet olmadım ay sonnda yada basında olcam ıste bekloyorm ama sımdı lekeler gelınce bı doktora gıdıp baktırım dedım ılla adet mı olmam gerekıyor. Bıde hu alttan muaynenın baska yolu yokmu ya ben zaten ılıskıyı 2 ayda doktorla egzersızle basarabıkdım vajınusmus gıbı bıseydım. Gecen doktora gıttıgınde ıste doktor ıkın dedı bende dubblerı vajinamın uzerıne dayıycak oyle bakıcak ıcıne soknıcak sanmıştım bı soktu kı gozlerınde sımsekler caktı hastaneyı ınlettım cıglıgımla doktor sasırdı sen evkı deglmısın nıye bı kadr bagırdın dıye ben zaten yenı atlatmusum vajınusmusu ve ozamanlarda hala zorlanıyordum ılıskı sırasında.sonra kist dedıler ıste Yıne o sert cubugu sokucaklaf dıye de gıtmek ıstemıyorm. Vajınal mr varmıs ama gorymcem o daha acılı dıyo. Nasıl bısey vajına emarı bılıyor musunz

Aa nasıl yanı ben sımdı daha adet olmadım ay sonnda yada basında olcam ıste bekloyorm ama sımdı lekeler gelınce bı doktora gıdıp baktırım dedım ılla adet mı olmam gerekıyor. Bıde hu alttan muaynenın baska yolu yokmu ya ben zaten ılıskıyı 2 ayda doktorla egzersızle basarabıkdım vajınusmus gıbı bıseydım. Gecen doktora gıttıgınde ıste doktor ıkın dedı bende dubblerı vajinamın uzerıne dayıycak oyle bakıcak ıcıne soknıcak sanmıştım bı soktu kı gozlerınde sımsekler caktı hastaneyı ınlettım cıglıgımla doktor sasırdı sen evkı deglmısın nıye bı kadr bagırdın dıye ben zaten yenı atlatmusum vajınusmusu ve ozamanlarda hala zorlanıyordum ılıskı sırasında.sonra kist dedıler ıste Yıne o sert cubugu sokucaklaf dıye de gıtmek ıstemıyorm. Vajınal mr varmıs ama gorymcem o daha acılı dıyo. Nasıl bısey vajına emarı bılıyor musunz
Senin problem farklı bakarlar herhalde benim pko oldupu için adet olunca gel dşyorlar daha iyi görülüyor yumurtalar

Bilmiyorum ben sadece ultrasonla baktırdım alttan

X