neki bu:uhm:

yasemink

Cadı Kızım!!
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
770
0
canlarım merhaba..

nerdeyse 1ay olacak bebişim benimle:emir_bebek: tam olarak gününü bilemiyoruz çünkü henüz keseyi göremedik..:çok üzgünüm:
Benim sorunum vajide :çok üzgünüm:bi tarafını su toplamış ve şiş bu neden olur anlamadım. ve kaşınıyoda ilk defa başıma geldi. bileniniz var mı? Bepanthene sürdüm aynı hiç bişey değişmedi. Yürürken acıtıyo. Nedir bu yardım eder misiniz?

bence vakit kaybetmeden bir doktora görün derim. hem hamilesin de ben olsam kendim çare aramaz dr a giderdim hemen yerimseniben

bencede hemen bir doktora başvurmalısın canım.
bebeğini sağlıkla kucağını almanı diliyorum tebrikler

canım ablamda da böyle bi sorun olmuştu.hamileyken çıban çıktı vajinasında.hemen doktora görün çıban falan olmasın çok acır o ayyy

çiban gibi değilki bi tarafi su toplamiş böyle kabuk olmuş hafif acimasi dişinda kaşiniyor.
Kendime bir doktor bulsam ne kadar güzel olacak. Doktorda bulamadim

canlarım merhaba..

nerdeyse 1ay olacak bebişim benimle:emir_bebek: tam olarak gününü bilemiyoruz çünkü henüz keseyi göremedik..:çok üzgünüm:
Benim sorunum vajide :çok üzgünüm:bi tarafını su toplamış ve şiş bu neden olur anlamadım. ve kaşınıyoda ilk defa başıma geldi. bileniniz var mı? Bepanthene sürdüm aynı hiç bişey değişmedi. Yürürken acıtıyo. Nedir bu yardım eder misiniz?

ah canım yaaa geçmiş olsun dr'na sormadınmı?

canım dış gebelik olmadığından eminmisiniz.yoksa görülmesi gerekirdi galiba.hemen bi doktora gidin.normal bi hastene bile olsa durmayın fazla.

şimdi kötü oldum ben dış gebelikmi? o ne yaa...
6 haftaya kadar görünmemesi normalmiş diye duydum alttan baktırmadığım için karında 6 haftalık olanan kadar zor görünürmüş. gittiğim hastaneyide hiç beğenmiyorum zaten.. asık suratlı dolu.. Nereye gidicem napcam şaşırdım.

ah canım yaaa geçmiş olsun dr'na sormadınmı?

kendime doktor bulamadımki... Çok sinirliyim bu konuda doktorum yok.. Bu akşam tekrar gidiyim aynı yere başkada çarem yok şimdilik. bi görsem keseyi yavrumu........... ya bide ben daha önce bunun için konu açmıştım ama ben alttan muayene ettirmeye korkuyorum. hem kasılıyorum hemde o doktorlara güvenmiyorum. sanki bebeğe zarar verecekler sanıyorum.
Bu kese ne zaman görünür karnımdan ya...

telaşlenme iyi bi doktora git.stres yapma sakın çok.6 haftaya kadar görülmemesi normalse doğrudur.işallah bebişine sağlıklı bir şekilde kavuşursun.ama hani vajinal sorunuda hallet bir an önce.

Son düzenleme:
az önce okudum 6 hafta 5 güne kadar görünmemesi normalmiş.. stres yapma Allah korusun düşük yaparsın bi de .. etrafına da sor ii bir dr mutlaka vardır bulunduğun yerde..

X