Negatif testlere rağmen pozitif görenler yorumlara alalım sizi😁

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
365
164
36
Adetim düzenli ilk kez bu ay gecikti 1-2 gün heycanla kan verdim 4.38 negatif cıktım yıkıldım acaba değer değişir mi bu tarz bir sorun yaşayil pozitif goren var mi

İnşallah bebek olur mutlu haber olur inşallah inşallah
Şimdi hesap yaptık eşimle benim testte görmem için 1 hafta daha beklemem lazimmış ben regl gecikince koştum kana ama ilişki oldu üzerinde mX. 10 gün geçti tuttuysa da kanda idrarda cikmaz ki

Şimdi hesap yaptık eşimle benim testte görmem için 1 hafta daha beklemem lazimmış ben regl gecikince koştum kana ama ilişki oldu üzerinde mX. 10 gün geçti tuttuysa da kanda idrarda cikmaz ki
Çatlatma iğnesi gibi bir tedavi gördünüz mü iki ay önce benim başıma geldi de. Adetten iki gün önce pozitif görüp koştum kana 4 küsür çıktı ama çatlatma iğnesinden kaynaklıymış. Eğer böyle bir tedavi yoksa bencede yükselebilir gibi geldi

Yok canim görmedim ama test için acele etmişim regli baz aldim ilişkiyi değil ilişki olali 10 gün oldu kanda en az 12 sonra cikiyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…